Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha kiderülne a...

Mit tennétek ha kiderülne a 14 éves lányotokról hogy minden este elszökik egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 11:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
75%

Hát... leginkább megkérdezném magamtól, hogy MIÉRT nem mondta el... persze ennek százezer előzménye lehet, így nehéz rá válaszolni. Túl rövid pórázon tartottuk? Tiltottuk a sráctól, mert problémás - ha igen, megmagyaráztuk neki rendesen? Mennyit és mit tiltottunk?

Mert azt el tudom képzelni, hogy egy viszonylag normális csaj is erre adja a fejét, ha szerelmes egy srácba, a szülei meg ordítanak vele, hogy ne is gondoljon szerelemre 14 évesen, mert egy kis k...a lesz belőle. Mert ezzel a gondolkodással én sem értek egyet. Jó, a mostani tiniket nem ismerem, de nálunk simán jártak ilyen idős osztálytársaink hasonló korúakkal, és egyikből sem lett a város r...ca/stricije. Attól, hogy vki jár vkivel, még nem lezs ágyrajáró belőle. Ez főleg nevelés kérdése. Nem kell mindent megengedőnek lenni meg ráhagyni mindent, de nem is kell tiltani minden apróságtól sem.


Ha úgy érezném, hogy semmibe vesz minket, hülyének néz minket, nem ésszerűen cselekszik (pl. drogos, problémás sráchoz szökik húszezer megbeszélés ellenére is), akkor komolyan büntetnék. Egyéb esetben, ha úgy érzem, én is ludas vagyok, kis büntetés meg nagy beszélgetés.

2016. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!