Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Már fél éve...

Mit tegyek? Már fél éve együtt vagyok a párommal (én 18/L, ő 38) és sajnos a szüleim tiltanak tőle pedig szerintem nem a kor számít a szerelembe.

Figyelt kérdés
Sose engednek találkozni vele sokszor titokba kellett ha meg kiderült vagy elmondtam hogy hol voltam vagy hova megyek akkor le szidtak. Költözésről is volt szó csak félek lépni mert félek hogy utána elveszítem a családom,vagy pedig viszáj lesz, pedig úgy gondolom hogy meg kell lépnem ezt. Kérlek adjatok pár jó tanácsot vagy véleményt ha valaki még járt így..köszi előre!!

2016. jún. 8. 01:33
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező!

Ne foglalkozzál az itt válaszolgató, és a saját elcseszett életükért mindenkit gyűlölő, és mindenkire irigykedő túlsúlyos kismamákkal!

A lényeg, hogy ti szeressétek egymást!

Az idő mindent megold majd.

2016. jún. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
21%

06:00

"viszont a pároddal életed végéig együtt lesztek jóban-rosszban."


20 éves "életbölcsességeddel" se írjál ekkora hülyeséget,

kivéve, ha te vagy a Delphoi főjós!

2016. jún. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
33%

"biztosan csak a szexre kellesz neki"


Itt mindenki beteg!

Ez mióta korfüggő???

Ha 20 éves lenne a pasi, akkor nem arra szexelnének??

2016. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
12%

*arra

(nem tudom, hogy hogyan került oda ez a szó.)

2016. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
71%

Na most ez biológiailag lehetetlen, ha 20 év korkülönbség van


10, mi a biológiai lehetetlenség abban, hgy egy 60 és egy 80 éves együtt él még?

2016. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
80%
Gyakori ez,a gyerek még otthon él és tanul nem dolgozik,ezért vonzó neki az öregebb férfi saját lakással,fizetéssel,ajándékokkal.Na ezért nem tetszik neki a saját korosztálya,akik még nem tudják annyit fuvarozgatni meg villogni a pénzzel.A pali örül hogy 18 éves cuncit kapott(tisztelet!),a szülők meg pontosan tudják mi a helyzet mert hasonló a koruk.Tapasztaltabbak,mint a kislány akit elvakít a szerelem az ajándékok miatt.Csak az nézné jó szemmel a vénembert a 18 éves gyereke körül,aki hazudik és gyereke sincs/nincs ilyen helyzetben.Úgy könnyű pofázni.
2016. jún. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
31%

Persze!

Kezdjen inkább egy nincstelen ámde "büdös lábú diszkópatkánnyal", akinek az összes egzisztenciája egy fülpircing, meg egy halálfejes tetkó a bal s e ggén?!

2016. jún. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%
Vagy együtt érjenek el mindent munkával, szeretetben, ne pedig egy nyugdíjaskorúval legyen élete virágjában. Normális esetben ez megy, nem az öreg pénzének csapolása.
2016. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
67%

"Nem vagyok ostoba"


*viszály babám, viszály.

2016. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
83%

Én amit írtam,teljes jó szándékkal tettem.


"Csak egy idő után amikor a korabeli "fiùkba" csalódik az ember akkor megváltozik a véleménye,főleg amilyen nyikhajok a mai fiúk."


Hányban csalódtál 18 évesen?:D


Valóban volt pár támadó komment,ami nem kellett volna.

Te pedig fogd fel a realitást,mi folyik körülötted.

Egyébként az egyetlen,amit tehetsz,szépen bemutatod otthon,és vállalod a felelősséget,mint egy felnőtt ember.

Felesleges hazudozni otthon,sokkal rosszabb,ha hazugságon kapnak.

2016. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!