Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Már fél éve...

Mit tegyek? Már fél éve együtt vagyok a párommal (én 18/L, ő 38) és sajnos a szüleim tiltanak tőle pedig szerintem nem a kor számít a szerelembe.

Figyelt kérdés
Sose engednek találkozni vele sokszor titokba kellett ha meg kiderült vagy elmondtam hogy hol voltam vagy hova megyek akkor le szidtak. Költözésről is volt szó csak félek lépni mert félek hogy utána elveszítem a családom,vagy pedig viszáj lesz, pedig úgy gondolom hogy meg kell lépnem ezt. Kérlek adjatok pár jó tanácsot vagy véleményt ha valaki még járt így..köszi előre!!

2016. jún. 8. 01:33
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
62%
Ha elfogadsz egy tanacsot tart ameddig tart.Fiatal vagy meg.probald ki ezt is .Valoszinü nem lesztek ferj es feleseg es ezt mond meg a szüleidnek is.Csak egyre nagyon figyelj oda h gyereket ne szülj neki.most eppen ez a jo neked de hidd el h ahogy mulik az idö rajössz h sokkal jobb egy korodbeli.es ha elszall a rozsaszin köd ugy is rajössz h nem vagytok egymashoz illöek eszreveszed h nem stimmel az erdeklödesetek stb.ahogy idösödsz ugy komolyodnak a korodbeliek is.tehat mond meg a szüleidnek.h igered nem csinalsz hülyeseget vedekezel es most eppen neked ez a jo.es ertsek meg nem fog örökke tartani.sok sikert.en is tul vagyok ezen csak en balek vtam es hittem neki.mi összehazasodtun egy gyereket is szültem neki(magamnak).Aztan tönkretett erzelmileg lelkileg termeszezesen elvaltunk mar es a gyereke sem erdekli.vigyazni kell az idösebb pasikkal aki fiatalabbakkal jön össze marmint ennyire fiatallal.nagy a valoszinüsege h kapuzarasi panikba szenved vagy csak villogni akar es szorakozni.vogyazz magadra.
2016. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
53%
Én 30 vagyok de már nekem is fiatal lenne egy 18 éves.Az a pasi egy pedofil nyomorék.Nyilván azért kúrogat ostoba kislányokat,mert a saját korosztályában labdába sem rúghat az a balfsz. :D
2016. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim válasza:
74%
Apád lehetne ember. Tanuljál inkább, akkor van rá esély hogy nem maradsz ilyen hülye.
2016. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
86%

a 20 év korkülönbség szinte minden életszakaszban nagy.

amikor te leszel 40, biztosan nem egy 60 évessel szeretnél lenni. lehet most még érdekes meg imponáló,hogy tapasztaltabb és másabb mint a korosztályod.. de ez idővel el fog múlni sajnos,akkor inkább fogsz vágyni a korodbeliekre.

szóval én sem jósolok túl nagy jövőt. most is hatalmas a generációs különbség köztetek. téged még az érettségi érdekel meg az osztálytársak. ő már évtizedek óta nem jár suliba stb. nagy a külöbség sajnos.

de ha te úgy érzed,hogy ez jó,akkor hajrá. azt viszont eléggé nevetségesnek érzem, hogy titokban találkozol vele. ahhoz,hogy egy ekkora korkülönbség működjön,neked is felnőttesebben kéne viselkedni. és ez,hogy titokban találkozol a barátoddal,mert nem mered elmondani a szüleidnek,olyan 14-15 éves szint.

de persze a barátod sem különb, ő is eléggé gyerekes lehet. lehetne benne annyi,hogy odaáll a szüleid elé és megbeszéli velük,hogy mik a tervei veled stb.. biztosan a szülők is máshogy állnának a kapcsolathoz,hogyha látnák,hogy komolyan veszi a pasi is ezt az egészet. mert így kimondva sokan arra asszociálnak tényleg,hogy csak a szex miatt van veled ,egy kis kalandra jó vagy. viszont ha a szüleid elé állna akkor már kicsit másabb lenne a helyzet,hogy komolyan gondolja. és nem kéne arra bíztatnia,hogy titokban találkozgassatok,hanem inkább arra,hogy vállald fel..18 éves vagy elvégre.

szóval nekem a pasi is gyanús. költözést én nem erőltetnék, inkább fejezd be a sulid először. nem hiányzik még szerintem,hogy egy háztartást kelljen vezetned. mert gondolom ezt azért elvárná ,hogyha már ő tartana el.

arról nem beszélve,hogyha odaköltözöl hozzá és szétmentek,akkor cuccolhatsz haza megint a szüleidhez.kínos lenne szerintem.

2016. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
85%

Elég liberális vagyok, de nem örülnék én sem a szüleid helyében. Vannak nekem is gerontofil vonásaim, 16-17 évesen 30 feletti pasasokkal voltam együtt. Tényleg szerelmes voltam, de utólag visszanézve az összes ilyen kapcsolat beteges volt. Úgy éreztem, hogy milyen jó nekem meg mennyire különleges vagyok, hogy ilyen férfiak is szóba állnak velem. De a férfiak (szám szerint kettő) oldaláról biztos hogy nem volt szerelem... szerettek, de nem szerelemből. Egyszerűen jó volt a ropogós pipihusi, fel lehetett vágni a munkatársak meg haverok előtt, hogy nekik ez is megvolt. Nem akartak semmi komolyabbat. A szüleim nem tiltottak és veszekedtek, de anyám nagyon résen volt, és utólag mindig elmondja, hogy nagyon örül hogy ennek a korszakomnak vége. Hülyeség volt.


Lebeszélnélek a költözésről, mert nagy koppanás lesz a vége. Normális szülő visszafogadja a gyerekét és nem hánytorgat, de neked lesz nagyon nehéz hazamenni, ha félresikerül az egész...

2016. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
93%

Az oké, hogy a szerelemben nem számít a kor... de azért van egy határ.

Neked is, meg neki is más tervei vannak a jövőre nézve, én úgy gondolom.

Titkolózni meg tök fölösleges, és nem is kifizetődő. Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, mutasd be a szüleidnek.

20 év korkülönbség szerintem nagyon sok... Na meg 18 évesen ha ennyi korodbeliben csalódtál, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy miért. Talán mert naív vagy.... És ezt nem rosszból írom..

2016. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normàlis vàlaszt adtak meg tanàcst meg azoknak is akik nem tetszisüket NEM primitív módon írtàk le. Màr nem titokba talàlkozol vele egy ideje mert ha haza jövök mindig elmondom meg màr amikor elmegyek akkor is szoktam mondani hogy igenis vele megyek talàlkozni. Pàr embernek üzennèm,hogy nem a pènzère megyek,meg nem dobok hâtast ha vesz valamit nekem,ès ezt el is mondtam neki hogy nem kell nekem semmit vennie.

Ès azt is írnàm hogy màr beszèlt telefonon IS a szüleimmel! Meg ha annyira csak a sex-re kellenèk akkor vàrt volna 3 hónapot? De most meg gyertek azzal hogy biztos màst is tart....Ès ha èn is tàmadni szeretnèk valakit akkor ùgy gondolom hogy ti akik mocskolodtok biztos vagyok benne hogy nagy sikeretek nincs a lànyok terèn ès biztos hogy 20-30 közöttiek vagytok. Csak azt leírom hogy ilyen primitív viselkedèssel ne is vàrjatok sokat!!!

2016. jún. 8. 09:29
 28/47 anonim válasza:
69%
ja majd pont rád fogok hallgatni
2016. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Nem ùgy csalódtam hogy àllandóan vàltogattam a fiùkat!! Hanem ismerkedtem ,baràtkoztam ës sokszor az volt a vège hogy csak hülyitettek hogy lesz belőle kapcsolat,aztán mással volt a hátam mögött meg másnak is csapta a szelet. Szóval leginkább ez miatt vagyok kiakadva a korombeli fiúkra.
2016. jún. 8. 09:36
 30/47 A kérdező kommentje:
Ha valami nem tetszik akkor nem kell ìrnod! Mert kezd elegem lenni az ilyen kommentelökből!
2016. jún. 8. 09:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!