Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi van a mai szüleink generáci...

Mi van a mai szüleink generációjaval? Miért ilyen maguknak valóak, önzőek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem,mimdegyik alomvilágban él,akárhol olvasom meg tapasztalom is a saját bőrömön..csak a saját érdekeik es elképzeléseik léteznek,mindent nekem és semmit a gyerekeimnek,unokáimnak..ez a kommunista diktaturára lehet visszavezetni?Tartjak a markukat,mentalisan es lelkileg is leépültek,a masik véglet a jobban éljek mint a gyerekem elv...tényleg nem értem ezt,és a mi alegdöbbentesebb a hálátlanság ha agyerek bármit is tesz értük és észre sem veszik..legyen az talaritas,bevasarlas,vagy veeg cslaadtagra vigyazas,szereles,javitas,számlafizetés...és akkor még ez a hülye szülöeltartási törvény is mikor semmit nem tettek meg értem sem...sem anyagilag,sem lelkileg,sőt lerombolták az önbizalmamat is!

2016. júl. 2. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Az első mondatig el is olvastam..sajnos mar ott meg is allt a dolog..nem minden szülő szeret őszintén,sőt,befektetés és élezfelfogás a gyerek mint őszinte kapcsolat sok esetben...egyértelmű hogy segítjüka szülőt ha az kiérdemelte,és a felfogása nem egy tiz éves szint,vagy nem önzö,de ez nem így van,és ahogy már íttam nem csak nálam,ez egy fuggő kapcsolat,és nem egyoldalú..sajnos ennek a idosebb generációnak az!
2016. júl. 2. 13:41
 22/62 anonim ***** válasza:
46%
Mert őket így nevelték. Verések, ordibálások, örülj, hogy megszülettél kb. És legalább felnőttkorukban szeretnének jól élni.
2016. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
20 as 22 es koszi a valaszokat!!
2016. júl. 2. 13:43
 24/62 A kérdező kommentje:
22 es ezt ertem,de ne rajtunk keresztul es a mi hatranyunkra..mert ez folyik!!
2016. júl. 2. 13:45
 25/62 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, lehet, hogy a te szüleid szar emberek és nem szeretnek téged, de nincs jogod hozzá, hogy mások szüleit leszóld.


Gusztustalan dolog, amit csinálsz. Téged nem szeretnek, szar környezetben nőttél fel. De emiatt másoknak beszólni... te is ugyanolyan vagy, mint ők.

2016. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

25 os.

ki szólt be?

El vagy tévedve..leírom amit látok..akinek nem inge..köszi hogy a kérdésre válaszolsz!!

2016. júl. 2. 13:49
 27/62 anonim ***** válasza:
59%
Én meg azt írom le, amit én látok. Nem ismerek ilyen szülőket, csak rendeseket. Nekem a te szüleid a szabályt erősítő kivételek.
2016. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Akkor meg örülj neki es nem kell olvasgatnod ilyen kérdéseket,főleg ha érdemben nem szolsz hozzá!!
2016. júl. 2. 13:53
 29/62 anonim ***** válasza:
78%

Oszinten mit varsz ? nyaljak ki a popod azert mert eltezel? Es a sajat eletuk a sajat programjaink?

Te azt mondod a szulo aldozza fel az egesz eletet penzet es energiajat hogy felnott gyereket tamogassa? Milyen alapon?

Szerintem ha egy geyrek eletkepes akkor nem kell tamogatni megall a sajat laban.

Nem szegyeljuk magunkat ha francia tartokon utazunk korbe ezalatt gyerekunk extra muszakban dolgozik hogy legyen extra penze?

Egy eleten keresztul kemenyen dolgoztunk es ezt neki is meg kell tanulni.

A mi gyerekeink eletkepesek es eloteremteik maguknak mindent egyetlen filler segitseg nelkul.

Persze festeni szerelni koltozni stb stb segitunk DE nem a felnott gyerekeink elunk hanem egymasnak vegre a hosszu gyerekneveleses evek lemondasa es nem alvasa utan.

2016. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Vagy egy troll vagy vagy egy tipikus szulo,aki nem nezett bele abba abizonyos tukorbe amit leirtam!!

Eza tipikus nektek mindne jar,es hogy nektek se segiettek..meg a jaaajj a anyasagi idoszak..hat kerdem en..kerte valaki hogy vallalj be gyereket??Eza tipikus tole varom hogy nekem jo eletem legyen...Mikozben szipojozza az allam es a szuloi minta is a fiatalok eletet...hat nem...szerintem te troll vagy de ha szulo akkor megvszegyelheted magad hogy igy gondolkozol,ez rolad allit ki bizonyitvanyt!!

2016. júl. 2. 13:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!