Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi van a mai szüleink generáci...

Mi van a mai szüleink generációjaval? Miért ilyen maguknak valóak, önzőek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem,mimdegyik alomvilágban él,akárhol olvasom meg tapasztalom is a saját bőrömön..csak a saját érdekeik es elképzeléseik léteznek,mindent nekem és semmit a gyerekeimnek,unokáimnak..ez a kommunista diktaturára lehet visszavezetni?Tartjak a markukat,mentalisan es lelkileg is leépültek,a masik véglet a jobban éljek mint a gyerekem elv...tényleg nem értem ezt,és a mi alegdöbbentesebb a hálátlanság ha agyerek bármit is tesz értük és észre sem veszik..legyen az talaritas,bevasarlas,vagy veeg cslaadtagra vigyazas,szereles,javitas,számlafizetés...és akkor még ez a hülye szülöeltartási törvény is mikor semmit nem tettek meg értem sem...sem anyagilag,sem lelkileg,sőt lerombolták az önbizalmamat is!

2016. júl. 2. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
80%
Mi ez az ostoba általánosítás??
2016. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze a kommunista diktatúrához, vagy a szocializmushoz. Voltak a 60-as években is öregek, akik szociális otthonban tengődtek, pedig 5-6 diplomás gyerekük volt. Pedig azok a gyerekek épphogy a háború után már felnőttek voltak.


A szülőtartási törvénynek nézz utána, nem olyan súlyos, mint, ahogy gondolod. Egyszerű hozzájárulás a tartási költségekhez, volt itt már másik kérdésben konkrét példa, hogy talán 5 ezer Ft havonta, HA egyáltalán valami.

2016. júl. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!