Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi van a mai szüleink generáci...

Mi van a mai szüleink generációjaval? Miért ilyen maguknak valóak, önzőek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem,mimdegyik alomvilágban él,akárhol olvasom meg tapasztalom is a saját bőrömön..csak a saját érdekeik es elképzeléseik léteznek,mindent nekem és semmit a gyerekeimnek,unokáimnak..ez a kommunista diktaturára lehet visszavezetni?Tartjak a markukat,mentalisan es lelkileg is leépültek,a masik véglet a jobban éljek mint a gyerekem elv...tényleg nem értem ezt,és a mi alegdöbbentesebb a hálátlanság ha agyerek bármit is tesz értük és észre sem veszik..legyen az talaritas,bevasarlas,vagy veeg cslaadtagra vigyazas,szereles,javitas,számlafizetés...és akkor még ez a hülye szülöeltartási törvény is mikor semmit nem tettek meg értem sem...sem anyagilag,sem lelkileg,sőt lerombolták az önbizalmamat is!

2016. júl. 2. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Jah es hozzateszem ha eletkepes felnotett akarsz akkor eletkepeset kene nevelni..nem kiszipolyozni!!
2016. júl. 2. 14:01
 32/62 anonim ***** válasza:
70%

Olyan kár, hogy a kérdezőt nem lehet értékelni, meg hogy a nullánál nincs lejjebb.


Marhára örülök, hogy nem az én gyerekem vagy.

2016. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Veled vam tele az orszag..szegyelheted magad!!Ajanlok egy tükröt!;)
2016. júl. 2. 14:04
 34/62 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok troll szerintem te egy taknyos elkenyezetett hulyegyerek vagy aki azt hiszi azzal hog letezik oriasit teljesitett es mindenki elotte boruljon terdre.

Az allamtol egy fillert sem kerunk adot nem csalunk nincs ra szugsegunksoha nem is volt.

Gyerekeink eleteros okos onnalo emberek kivallo vegzetseggel.

Kepzeld diakmunka iskola mellett 14 eves kloruktol nalunk normalis.

Mindegyik gyerekunk onnalo keresettel rendelkezik es onnalo berlkassal sot lanyunk most vett egy ingatlant maganak sajat erobol.

Nem mindenki eletkeptelen

Igenis jogunk van kettesben elvezni az eletet es magunkra kolteni minden fizetesunket hiszen ezert dolgozunk 25-30 eve.

Ha peig evi 4x kiruccanunk a gyerekek velunk orulnek es kozossen nezegetjuk a kepeket ha hazaerunk.

Evi egy kozos nyaralas egy het belefer mindig orommel megyunk.

2016. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan azt hiszed a kemeny becsuletes szorgalmas munkara neveles az kiszipolyozas? erdekes ember lehetsz.

Eletkepesre neveltuk oket mint eletuk is mutatja.

Oszinten neked mi a bajod? nem ertem a problemad mindenki ugy neveli a gyereket a sajat normai es ertekei es hite szerint.

A MI NORMANK a kemeny munka es tanulas es sporolas.

2016. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem,ha olyan tökéletws minden,miért vagy itt??Miért bujod az ilyen kérdéseket?

Ez az egesz életunkbe dolgoztunk..miért mi nem azt fogjuk csinálni?Élvezitek az életet,,.persze..vagy csak epp azert vettek lakast hogy az ilyenektol tavol maradjanak..hozzatesz teljesen jogosan!!Franciorszag...nem nagyaz elvárás:D Kérlek szünj meg,keresd meg önmagad meg a méltoságodat!!

2016. júl. 2. 14:09
 37/62 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén nem értem a problemádat. Végülis mi a bajod?


Hogy a szüleid a saját életüket élik, és nem a felnőtt gyerekük hátsóját nyalogatják fényesre?

2016. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Látom töröltették az üzimet,semmi probléma amit akartam leírtam,aki érti miről beszélek az pontosan ismeri,a sértődöttek,meg trollok meg beképzelt szülők meg nem érdekelnek!!
2016. júl. 2. 14:14
 39/62 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! Nézzél már te is egy kicsit tükörbe, vagy legalábbis próbáld megtalálni az egyensúlyt.


A gyerek nem kizárólag a szülőért létezik és a szülő nem kizárólag a gyerekért van.

Ha felnőtt a gyerek és a szülő erejéhez mérten segítette, szerette, támogatta, akkor a gyerek álljon a lábára és tegyen meg minden a továbbiakban önmagáért. Innentől a szülő eldöntheti, hogy segíti, avagy sem. A legtöbb szülő természetesen segíti a gyermekét, ez így helyes, de miután felnevelte a gyerekeit, teljes joggal élheti a saját életét, és ha a Bermudákra van kedve utazni, tegye azt. Ugyanis leélte az élete javát, a saját javaival azt kezd, amit akar és oda megy, ahová akar. Éppen eleget virrasztott, spórolt, aggódott, mielőtt lebénulna, ágynak esne, elvinné az infarktus, talán még élhetne egy kicsit. Normális gyerek ezt belátja és az a szülő, aki normálisan nevelte a gyerekét, nem is fog ellenállásba ütközni a gyerek részéről.

Ennek pedig semmi köze a kommunista diktatúrához és egyéb baromságokhoz, amit felsoroltál. Emberség, tolerancia, neveltetés, intelligencia és sok-sok önzetlen szeretet. Ennyi az egész.

2016. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
95%

Azert vettek lakast mert felnottek es eljott a feszekbol kirepules ideje ez a z elet rendje ez a normalis dolog.

Majd ha te is 30 evet dolgoztal es tanultal akkor te is ha viszed valamire akkor nyaralhatsz ahol szeretnel barhol ha eletkepes vagy.

Miert vagyok itt? olyan munkam van ahol 24 orat toltok el varakozassal es most nyugi van ugyelek kedves ugyelek itt kell lennem es unatkozom ezert gyik ozok

2016. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!