Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi van a mai szüleink generáci...

Mi van a mai szüleink generációjaval? Miért ilyen maguknak valóak, önzőek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem,mimdegyik alomvilágban él,akárhol olvasom meg tapasztalom is a saját bőrömön..csak a saját érdekeik es elképzeléseik léteznek,mindent nekem és semmit a gyerekeimnek,unokáimnak..ez a kommunista diktaturára lehet visszavezetni?Tartjak a markukat,mentalisan es lelkileg is leépültek,a masik véglet a jobban éljek mint a gyerekem elv...tényleg nem értem ezt,és a mi alegdöbbentesebb a hálátlanság ha agyerek bármit is tesz értük és észre sem veszik..legyen az talaritas,bevasarlas,vagy veeg cslaadtagra vigyazas,szereles,javitas,számlafizetés...és akkor még ez a hülye szülöeltartási törvény is mikor semmit nem tettek meg értem sem...sem anyagilag,sem lelkileg,sőt lerombolták az önbizalmamat is!

2016. júl. 2. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
83%
Akinek normalis szuleik vannak, azok el sem tudjak kepzelni, hogy milyen amikor az edesanya pl. elvarja, hogy a gyerek eladja a lakasat, mert annak az arabol tervezi megvenni almai hazat. A gyerek hova megy az le van tojva, de ez termeszetes dolog, hiszen ezzel"tartozik" szulonek. Ez szemelyes tapasztalatom, igy ertem a kerdest. Viszonz ugy gondolom ez nem altalanos. Nekunk csak nem volt szerencsenk.
2016. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,nagyon sajnalom ami tortent!!

Ajanlom figyelmedbe az 50 es valaszomat!

2016. júl. 2. 19:42
 53/62 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ha azért írtad ki a kérdést, hogy gyűljenek ide azon kevesek, akik szintén önző, nemtörődöm szülőket kaptak a sorstól, akkor fogalmazz pontosabban. Te leírtad, hogy ez a generáció en bloc ilyen, mások meg leírták, hogy nem. Nagyon sajnálom, ha neked nem jó a családi háttered, azt viszont egyszer és mindenkorra visszautasítom, hogy az én szüleimről, rólam és sok-sok barátomról, mint felnőtt gyerekek szüleiről így merészelj nyilatkozni. Ök (és én) ugyanis többségében diplomás embereket neveltek, az egyetem elvégzése alatt és után is támogatták a gyerekeiket az önálló élet megkezdésében. Mentális és lelki leépülés pedig arra jellemző, aki nem bírja ésszel felfogni, hogy ez nem egy tematikus fórum, "szidjuk együtt a szüleink generációját!" címmel.:D
2016. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

szóval a szülötől alap hogy takarit meg fizeti a számlákat

de a gyerektől csúcsteljesitmény mert neki nincs semmi felelősége csak a szülöknek

2016. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
53 as,54 es ajanlom figyelmetekbe a 46 os valaazomat...gondolom kikerulte figyelmetekbol a valaszaim .. .olvasni meg sikerul ugye?...bemasolhatnam ide de felesleges..vitazni meg nem vagyok hajlando..ha nem tetszik a kerdesem vagy avelemenyem akkor lehet eltolni a biciklit!!Vitara lehet keresni masik kerdest!Pusszantalak!!
2016. júl. 2. 23:28
 56/62 anonim ***** válasza:
70%
Akar a fene vitatkozni veled, te vitapartnernek kevés vagy. Leírtuk, hogy hülyeséget írtál, ez tény, nem vitaalap.
2016. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
En akarok vitatkozni mikozben te irsz be ilyeneke es folytatod,es azt allitod.en vagyoka vita partner??!Pont hogy te kezdemenyezed dragam,nem tunt fel??
2016. júl. 3. 09:45
 58/62 A kérdező kommentje:
És ha nagysaga szerint hulyeseget irok,akkor minek olvassa es meg leall a semmiert is vitava szallni..minek van itt?Kerte barki is hogy serekmeit ide vetitse ki?Nem birja elviselni,ha masok kimondjak ami ont erinti?valami nincs remdben odabenn..ha nem vatzok akkor be sem.jovok,nemhogy valaszolok..vagy ezt onnek nem tanizottak meg naccsagos?
2016. júl. 3. 09:48
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

Serelmeid eppen te vetited ide.

De mi is serelmed senki nem tudja csak hobologsz

2016. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Ebben semmi kivetites nincs,egy normalis kerdest tettem fel,amiert ez az oldal valo,az hogy masok milyen serelmet es dolgokat kepzelnek bele ahhoz nekem semmi kozom!!
2016. júl. 3. 11:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!