Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja, hogy elköltözzek...

Miért akarja, hogy elköltözzek itthonról?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,2 éve dolgozom,édesanyámmal élek,21 vagyok. Apám nem tartja velem akapcsolatot,mert a válásukkor megvádolt,hogy énn biztos tudtam végiig mindenről,hogy megcsalták,stb.

Tehát édesanyámmal élek,akinek van egy igen degenerált élettársa. Öcsém is velünk él,ővele sem törődnek abszolút..én nagyon ragaszkodok édesanyámhoz,de őt ez nem érdekli,sőt néha ki is használja,tudja mivel tud zsarolni,gyakran megteszi,persze érzelmileg. A testvéremhez is nagyon ragaszkodnék,de ő is,mintha nem is lennék..pedig mindig meghallgatom,igyekszem megvenni neki ,amit szeretne. Anya már egy ideje célozgat,hogy jó lenne,ha cuccolnék itthonról..nagyon rosszul esik,mert egyrészt nem akarom itthagyni a testvérem,mivel anyámnak senki nem létezik a kanján kívül,de az apjának is csak akkor kell,ha anyámat zsarolni akarja..másrészt annyira szeretem mindkettejüket,hogy nagyon megviselne,ha el kellene költöznöm,tudom nen keresnének még ennyit sem. Miért akarja egy anya,akit ennyire szeretnek elküldeni a gyerekét itthonról..? Főzök,mosok,takarítok,hazaadok. A páromnnak is elege van belőlük és abból,hogy csak akkor keresnek,ha érdek van mögötte..a kapcsolatom nem olyan stabil már,hogy vele elköltözzek,2éve vagyunk együtt,21 leszek, ő 26,de nem olyan erős a kapcsolatunk már,szerintem pont ezért..felőrölte a sok ezen való vita. Nem tudom mit tegyek,ha elköltöznénk az elején biztos összetörnék,hogy már ők sincsenek,nem keresnek engem,belefáradtam,hogy mindig csak nekem számítanak,de arra is gondoltam mivan,ha ez pont közellebb hozna minket újra egymáshoz?


2016. júl. 16. 16:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Előző ha már van "1-2 krónikus betegsèged apád miatt" akkor mièrt laksz apáddal ès mièrt nem költözöl el?...
2016. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21: Pont ezért.Ha teljesen egészséges lennék,már rég elhúztam volna a csíkot.Ezek a betegségek addig alakultak,amíg még nem voltam nagykorú,és nem tudtam meglépni.Most megtudnék jogilag,de most meg már egészségileg nem tudom meglépni.Amúgy meg hülye lennék nem az otthonomban lakni.Édesanyám után az enyém is a lakás.
2016. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mindig csak a kifogás :) Akkor apáddal fogsz èlni mèg 30-50 èvet amíg meg nem hal?
2016. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Savlekotő ***** válasza:
Ezeket hivom én albérlő családnak,ti nem vagytok család,sose voltatok,öcséd is csak kipottyant,anyádnak a kanok fontosabbak.. Apád bele szarik..
2020. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!