Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyuéknak,...

Hogy mondjam el anyuéknak, hogy nagyon nem akarok elmenni egy táborba? Tavaly is voltam és nagyon rossz emlékeim vannak.

Figyelt kérdés

Ők már beirattak még az előleget is befizették, de ha azt a tábor nem adja vissza én odaadom nekik saját pénzemből.

Igazából attól félek, mi van ha hiába mondok el nekik mindent, mégis elküldenek. Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot, mert komolyan már minden eszembe jutott, hogy mit csináljak ha mégse engedik, hogy itthon maradjak.



2016. júl. 19. 12:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, előbb lett volna jobb szólni. Meg hát a saját szüleid, csak nem akarnak neked rosszat. Viszont nincs azzal semmi baj ha utolsó pillanatban derül ki hogy nem mész, tapasztalat (beteg volt mostohatesóm).
2016. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Máskor szólj előbb.
2016. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem ilyen okoskodo tanacsra vagyott...
2016. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
én egyszer alsósként elértem, hogy tábor alatt az egyik gyerek szülője(szervező) hazavigyen :D annyira szar volt a tábor, hogy inkább rendeztem egy műsírást
2016. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszi #13as :)

csak augusztus elején lesz a tábor nem ebben a hónapban.

2016. júl. 19. 17:04
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem normális szülő megérti, ha a gyerek utálja a dolgot s nem erőlteti. De hogyhogy nem beszélte meg veled a tábort? Beíratott anélkül? Nálunk ilyesmi elképzelhetetlen volt, az én életem, nyilván megkérdeznek.
2016. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen. Es varom a valaszt a szuleidtol :p kivancsi vagyok
2016. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%

ha már befizeték nem fogják lemondani

amúgy legyél pozitivabb már tudod mit rontotál el tavaly idén jobban csinálod sőt barátkozol és jól érzed magad

ne sirj azt senki nem szereti tessék mosolyogni

2016. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Jó kis szüleid lehetnek, ha ennyire félsz azt elmondani, hogy nem tetszett a tábor, és gyomorideged van attól,hogy megint oda kell menned. Gondolom, nem véletlenül parázol attól, hogy elmondd...Közvetítőn keresztül nem tudod megüzenni (nagymama)?
2016. júl. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%
Minden jó valamire. Járj nyitott szemmel hátha most találsz meg egy új barátnőt, barátot, akinek fontos szerep jut majd az életedben. Mindenből próbálj kihozni valami előnyőset, valami jót.
2016. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!