Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyuéknak,...

Hogy mondjam el anyuéknak, hogy nagyon nem akarok elmenni egy táborba? Tavaly is voltam és nagyon rossz emlékeim vannak.

Figyelt kérdés

Ők már beirattak még az előleget is befizették, de ha azt a tábor nem adja vissza én odaadom nekik saját pénzemből.

Igazából attól félek, mi van ha hiába mondok el nekik mindent, mégis elküldenek. Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot, mert komolyan már minden eszembe jutott, hogy mit csináljak ha mégse engedik, hogy itthon maradjak.



2016. júl. 19. 12:41
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Mindenképp beszélj velük. Te ismered őket tudnod kell,hogy mi jön be náluk. A másik,hogy beszéltél erről már velük,mert ha nem akkor joggal hiszik azt,hogy neked így jó,de mivel téged küldenek el ezért szerintem neked is jogod van bele szólni.Szóval a legjobb amit tehetsz ha kibeszéled velük ezt.
2016. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na végül elmentél a táborba? 😀
2021. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!