Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy anya ne...

Mit csináljak, hogy anya ne legyen ennyire a bejárónő ellen?

Figyelt kérdés

Sosem kellett a háztartással foglalkoznom.

18 évig anyáékkal éltem, anya tisztaságmániás és mivel nem dolgozott, otthon mindig rend és tisztaság volt. Aztán különköltöztem, két hónapot laktam egyedül, de anya kb. minden héten jött takarítani, mert szerinte én nem figyeltem a rendre eléggé. Utána kiderült, hogy terhes vagyok, összeköltözünk a barátommal és a barátomhoz alapból bejárónő járt, ez akkor így maradt. Aztán a pici születése után mondta anya, hogy felesleges a bejárónő, úgyis itthon vagyok, szóval két hétig nem jött. Hát az katasztrófa volt, úszott az egész ház, meg bevallom, kicsit lusta is vagyok, hogy még miután a barátom átveszi a lányunkat, én nekiálljak takarítani... Így maradt a bejárónő, de anya nem tudta. Pénteken viszont beállított meglepetésszerűen délelőtt és itt volt a bejárónőnk, anya azóta mondogatja, hogy ez milyen felesleges, meg hasonlók. Erre ma kitalálta, hogyha ennyire nincs kedvem ahhoz, hogy vezessem a háztartást, akkor majd ő megcsinálja... Próbáltam finoman jelezni, hogy nem kell, de most is hívott, hogy akkor hoz ebédet, meg átnézi, milyen tisztítószerek vannak nálunk. De én nem akarom, hogy ő takarítson nálunk, így is elegem lesz belőle néha. Viszont már jeleztem finoman és semmi hatása nem volt.


Mit tegyek?



2016. júl. 25. 11:53
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

irigy-prolizó 47-50-es!


ezt csak kisstílű, szarrágók használják

egy nagylelkű, nemes lélek nem irigy-prolizik,

2016. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 béres napsugár válasza:
66%
Szerintem allj te neki a takaritasnak es ne ulj olbetett kezel mert az nem lesz jo. Szoval anyukak meg minddig jott akkarnak a gyerekuknek es ezzert van a bejarono ellen ezel tenyleg csak nekes akkar jott nem a bejarononek!!!
2016. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
beres napsugar a kerdezo felnott ember es ha meg tudja fizetni a bejaronot az anyjanak semmi koze hozza. azzal hogy az anyja ebbe is beleuti az orrat egyaltalan nem akar jot a lanyanak hanem sajnalja a penzt mert fukar pedig nem neki kell fizetni hanem a lanya baratja fizeti. Ja es nagy tevedes nem minden anya jo anya es nem mind akar jot a gyerekenek. Te pedig megtanulhatnal irni mert alig lehet kibogozni mit probalsz mondani.
2016. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!