Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti rábíznátok a 11-es gyereket...

Ti rábíznátok a 11-es gyereketekre a most elsős gyereketeket így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon rossz hír ért így a sulikezdéssel kapcsolatban, mert most lesz elsős a kistestvérem és azt mondták, hogy innentől minden nap nekem kell mennem érte, mert ők nem fognak ráérni soha. Átszámolva 1 órával érnék később haza. Amit tudni kell, hogy a testvérem idegesítő és folyton visítozik meg ordibál, sír, káromkodik és elég ciki így vele utazni. Eddig, amíg oviba járt, attól csak 10 perccel értem később haza és csak heti 1-szer kellett mennem érte és akkor már mindenki nézett, hogy milyen a gyerek.

2016. aug. 29. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
78%

úgy nem szülnék gyereket, hogy tudom, hogy nem tudok érte menni


igen, mert nyilván nem változhat se a munkahely, se a beosztás, se semmi más 30 évig... ébresztő.

2016. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
58%
30# vagyok. még az jutott eszembe,hogy akkor miért nem keresnek egy közelebbi általános iskolát a szüleid? ami nem egy órányira van a házatoktól,hanem közel. kb mindenhol van már általános iskola, direkt körzetek szerint,hogy ne kelljen a világ végére járnia,hanem közel legyen a házatokhoz. akkor meg pár hónap után egyedül is járhat haza. unokaöcsémtől az általános iskolája 3 perc sétára van. mostmár egyedül jár,pedig most lesz másodikos.
2016. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
67%

"Egy csaladban egymasnak szivessegeket teszunk ezert vagyunk egy csalad."


Mi meg attól, hogy élünk, és élni hagyunk. Mindenkinek megvan a maga feladata, és a második gyereket nem az első gyereknek szüljük, hanem magunknak. Az, hogy minden nap egy visítozó, káromkodó, kezelhetetlen kis görcsöt kell hazacipelni, az nem szívességkérés, hanem kib*szás.

2016. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:
32-es Sajnos a jó iskolák közül legközelebbi általános iskolába jár, mert a többibe tele vannak romákkal. És én is egy ilyen gimnáziumba járok, ahol nincsenek, pedig lenne közelebbi, de ismerőseimtől hallom, hogy ott napi szintű verekedés van.
2016. aug. 30. 12:31
 35/68 anonim ***** válasza:
62%
31-es, olvasd már el a kommenteket, könyörgöm,. Kérdező írta, hogy amikor ő volt ennyi idős, durván 11-12 éve, akkor is ugyanilyen beosztásban dolgoztak! Szóval TUDTÁK, hogy nem tudják elintézni! Persze, olyan is lehet, hogy vkivel a gyerek születése után történik meg, hogy más lesz az időbeosztása, de ha TUDOM, hogy nem tudok érte menni, sem a párom, akkor vagy más munkát nézek, vagy nem szülöm meg, vagy gondoskodom arról, hogy valaki hazavigye a gyereket, és az ne folyton a gyerekem legyen, akinek mpég szintén tanulnia kell, és arra is kéne az az idő.
2016. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
84%

#26

Mondd, szövegértés megy? Az ALKALMANKÉNT szó jelentését ismered?

2016. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
29%

Lusta kamasz onzo diszno a kerdezo

Szegyelje magat

2016. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
51%

"Milyen szülő az aki nem ér rá és áhh.. akkor minek nekik még egy gyerek ha neked kell vinni ide oda"


Olyan szülő, aki nem lát a jövőbe. Vagy te tudod most, hogy 6-7 év múlva rá fogsz-e érni minden hétköznap x órakor, ahol x-et nem te határozhatod majd meg, hanem valami közintézmény, amiről egyelőre azt se tudod, hogy konkrétan melyik?

2016. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
20%

"Mondd, szövegértés megy?"


NEKEM igen. TE hogy állsz ezzel?:D

2016. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
76%
#15 vagyok: #18-as, csak egy ötletet vetettem fel, én a saját nagyszüleimből indultam ki, akik már nyugdíjasak és idejük mint a tenger, ráadásul jó formában vannak (hálistennek). Nem kötelező megfogadni a tanácsomat...
2016. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!