Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti rábíznátok a 11-es gyereket...

Ti rábíznátok a 11-es gyereketekre a most elsős gyereketeket így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon rossz hír ért így a sulikezdéssel kapcsolatban, mert most lesz elsős a kistestvérem és azt mondták, hogy innentől minden nap nekem kell mennem érte, mert ők nem fognak ráérni soha. Átszámolva 1 órával érnék később haza. Amit tudni kell, hogy a testvérem idegesítő és folyton visítozik meg ordibál, sír, káromkodik és elég ciki így vele utazni. Eddig, amíg oviba járt, attól csak 10 perccel értem később haza és csak heti 1-szer kellett mennem érte és akkor már mindenki nézett, hogy milyen a gyerek.

2016. aug. 29. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
41%
Lehet tudni előre. Egy sima érettségivel senki ne lepődjön meg, ha nem talál olyan munkát, aminek jó az időbeosztása. Tanulni kellett volna, képezni magatokat, és akkor nem egy gyárban vagy boltban kéne rohadnotok 3 műszakban, hanem lenne időtök a családotokra. De ehhez ugye gondolkozni kellett volna, hát most ne sírjon a szátok.
2016. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
67%

"Kedves" 41-es, az enyémet rendszeresen a nagytesók valamelyike kísérte ovis és elsős korában, sőt, gyakran éjszakára is rájuk bíztam, a munkám, és nem bulizás miatt. Igaz, ő normálisan viselkedett, nem is volt ebből sose probléma.

Amúgy az ország egyik elit egyetemén végeztem, jellemző, hogy te csak érettségiig tudsz gondolkozni.:-)

2016. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
48%

Persze mindenki diplomas lesz ki fog dolgozni ?

Ki termel takarit apol gondoz stb stb

Oh ertem csak diplomas szaporidjon a tobbi dogoljon meg.

Nem rossz kilatasok

2016. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell hozzá diploma. Minden szakmában lehet valaki egyéni vállalkozó is, és akkor maga oszthatja be az idejét. ;)
2016. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
21%
42-es, akkor legyél boldog, te vagy az élő példa arra, hogy néha hiába végez valaki egyetemet, nem való szülőnek. Csak nem tudom miért vagy erre olyan büszke.. :(
2016. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
75%
Ha lenne némi fogalmad a vállalkozásról vagy a kötetlen munkaidőről, akkor tudnád, hogy a "maga osztja be az idejét" a gyakorlatban sokszor úgy néz ki, hogy délután, vagy este dolgozol, mert a biznisz, az ügyfél ezt kívánja meg. Nem arról szól, hogy a seggedet vakargatod napi 8 órában, legalábbis, ha meg is kívánsz élni a vállalkozásból.
2016. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
61%

#45-ös, ezt engedelmeddel nem te, hanem a gyerekeim döntik el. Ők pedig nagymértékben önállóak, valamint boldogok és sikeresek. Nem utolsósorban pedig nagyon jól működik a családunk, most is rendszeresen vannak közös programjaink, pár napos utazásaink, holott a nagyok már jócskán 20 feletti, szintén egyetemet végzett emberek, saját háztartással.

Te hány gyereket neveltél fel?

2016. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
39%

UItolso ne is faraszd magad itt csak onzo egyedek vannak akik csak kizarolag a sajat kenyelmuk konfortjuk es sajat osztoneik erdeklik.

Nem tudjak mi a csaldi osszetartas a kozos csaladi munkamegosztas.

Mi is igy mukodunk mint csalad

nem ,,elni es elni hagyni,, alapon hanem mint egy egyseg.

2016. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
61%

" Minden szakmában lehet valaki egyéni vállalkozó is, és akkor maga oszthatja be az idejét."

Hahahahahahahahaha ez a nap vicce :D Sok esetben a saját vállalkozás azt jelenti, hogy nincs többé nyugis este, hétvége, meg nyaralás.... :D A barátom apukája vállalkozó, milliószor kevesebb szabadideje van, mint amennyi nekem volt, mikor nyáron műszakban melóztam egy gyárban diákként... :D

2016. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
34%
Nem a saját, hanem a gyermekeim komfortját és érdekeit nézem. És bizony egyiknek sem az az érdeke, hogy a másikat pesztrálja, csak mert a szülő nem "gyereket" szült, hanem kistesót a nagynak. Érdekes, én be tudom osztani a munkaidőmet, szóval mivel nem lehetetlen, ezért más is képes lenne rá, ha nem kifogásokat keresne. Napi 4 órában is meg lehet keresni százezret, vagy többet, csak azért tenni is kell ám, hogy találj ilyet. Azt pedig valahogy az emberek nem szeretnek. De lényegtelen is igazából, mert az ilyen nők, mint itt egyesek, ha nem dolgoznának, akkor sem akarnának a gyerekükkel lenni, ugyanúgy lepasszolnák őket. Mint azok az "anyukák", akik ott rohasztják a gyereküket 3ig, 4ig az óvodában, miközben a kistesóval otthon henyélnek. Ezek csak azért szülnek, hogy kipipálhassák, hogy "na ez is megvan"...
2016. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!