Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire nornalis hogy a mai...

Mennyire nornalis hogy a mai napig el kell mondanom hova megyek?

Figyelt kérdés

23eves vagyok. Szakitasom utan hazakoltoztem a szuleimhez.

Minden rendben van koztunk, jo a kapcsolatunk.

De nem tudom megemeszteni s elfogadni hogy anyam a mai napig elszamoltat hogy este hova es kikkel megyek... Vagy ha ejjel erek haza neha akkor kerdore von hogy hol voltam mit csinaltam egesz ejjel...es kiabalva kozli h miattam nem alszik ejjel mert ideges merre jarok, pedig mindig elore szolok ha kesek.


Inkabb apam a vaskalapos, de o kerek perec megmonsta hogy nem erdekli merre vagyok felnott nokent az en dolgom, csak ejjel halkan kozlekedjek a hazban amikor megjovok.


De anyam nem tud leallni.


Ma este talalkozni szeretnek egy srac ismerosommel, beulni valahova dumalni stb.

De mar elore kattogok hogy milyen sztorival lepjeknle otthonrol..hisz az igazat megmondani nem akarom, mert anyam elkezd kombinalni es faggatni...es nem szeretnem, hogy kerdezoskodjon.

Ha meg azt mondom baratnozok akkor meg kitalalja hogy leszbikus vagyok...


Mit mondjak neki?

Mennyire normalis ez tole?


2016. dec. 1. 12:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
hat elhiszem, h sok. nalunk is beprobalkozik anyam a faggatozassal. 28 es 25 evesen... de csak annyit valaszolunk a hova meszre, hogy "el". mert utana jonnek a tobbi hulye kerdesek, amihez semmi koze. jo, pl ha boltba megyunk vagy setalni egyet, akkor mi is mondjuk, h elmentunk ide es ide, de nehogy mar idohoz kosson.
2016. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%

11.

Remélem majd a te gyereked is ennyit közöl, hogy el... Aztán ha esetleg másnap sem tudod merre jár, nem lett-e valami baja, akkor bele is törődsz, hogy minden oké, hiszen megmondta, elmegy.

Ez valami fóbia, hogy "jaj anyám meg ne tudja hová megyek, mert az olyan gáz"? Titkos küldetésben jártok, vagy mi? Valóban hatalmas probléma, hogy "elmegyünk xy-nal vacsizni egyet, aztán bulizunk, reggelre itthon leszek" Ha néha külön mentek a párotokkal majd akkor is ennyit válaszoltok, hogy el? És ő is? Akivel együtt élsz, azzal figyeltek egymásra, ha szülő, ha pár, ha lakótárs. Ezt nem számonkérésnek hívják.

2016. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
51%
Én 25 éves vagyok, a férjemmel jelenleg még anyukáméknál lakunk mert a házunk még nincs kész ja és 24 hetes terhes vagyok. A mai napig ha megyek valahova vagy a férjemmel megyünk valahova akkor mindig mondom anyunak h hova megyünk. Nem szól bele h kivel vagy miért vagy akármi de én ezt megszoktam h szólok neki mindig. Nálunk ez nem kényszer, nem faggatózás vagy számonkérés mi így szoktuk meg. A bátyám 27 évesen is mindig szól ha lemegy valahova. Remélem h ezt a szokást én is ki tudom majd alakítani a gyerkemmel :-)
2016. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az teljesen természetes, hogy akik együtt élnek, azok közlik egymással, hogy hova mennek és kb. mikor fognak hazaérni. Nálunk a szüleim is szóltak nekem, ha elmentek otthonról, és mondták, hogy mikor jönnek majd kb. haza. Ez a normális.


A faggatózás, hogy kivel és mit csináltál pontosan, már valóban túlzás.

2016. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Vannak iylen anyukák, akik mindent tudni akarnak minden áron..:)

Nem lehet hogy féltékeny hogy te eljársz otthonról?

Vagy esetleg úgy gondolja hogy az előző kapcsolatod megbukott, és nála kötöttél ki?

Elhiszem hogy rossz lehet, én 23 éves vagyok és nálam sose senki nem aludhat, se barát se barátnő.. :/

2016. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

Apukád abszolút korrekt, anyukád nagyon nem.


Én mindig csak azt mondtam meg, hogy kb. mikorra érek haza (pl. vacsorára, lefekvésre, valószínű éjjel közepén stb.).

Egyszerűen azért, mert mikor elindulok, még magam sem tudom, mi jut eszembe a városban, hova akarok még elmenni, bemenni. Ha bicajoztam, akkor meg csak a mozgás és a friss levegő miatt mentem, tehát ki a határba, aztán amerre épp eszembe jutott. Ja, és akkor még mobiltelefon sem volt!

Én agyfaszt kaptam volna ilyen faggatódzó anyukától.

Kérdező, gondolom vagy dolgozol, vagy nemsokára végzel és munkába állsz. Szerintem a legtisztább ügy külön költözni, ezzel rövidre is zárnád az ilyen faggatódzásokat. Vagy esetleg apukádat megkérni, hátha tud hatni anyukádra.

2016. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
11es vok. tudod, vannak a tul kivancsi szulok, akik arra is kivancsiak, h hany lap budipapirral torlod a se gged. na, az en anyam is ilyen es raadasul rosszindulatu es utalkozik folyton. nelkulunk a lakast se tudna fenntartani. inkabb orulj, h neked nem ilyen. akik igy vannak a szulokkel, valoszinu van okuk is ra, amig nem tudod a hatteret, i kab ulj a nagy szadra!
2016. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
a 12esnek szolt az elobbi.
2016. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Jézus ilyen szülőnél már megőrültem volna. Mondd meg neki ha nem fejezi be akkor elköltözöl.
2016. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tanulj meg kommunikálni.
2016. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!