Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire nornalis hogy a mai...

Mennyire nornalis hogy a mai napig el kell mondanom hova megyek?

Figyelt kérdés

23eves vagyok. Szakitasom utan hazakoltoztem a szuleimhez.

Minden rendben van koztunk, jo a kapcsolatunk.

De nem tudom megemeszteni s elfogadni hogy anyam a mai napig elszamoltat hogy este hova es kikkel megyek... Vagy ha ejjel erek haza neha akkor kerdore von hogy hol voltam mit csinaltam egesz ejjel...es kiabalva kozli h miattam nem alszik ejjel mert ideges merre jarok, pedig mindig elore szolok ha kesek.


Inkabb apam a vaskalapos, de o kerek perec megmonsta hogy nem erdekli merre vagyok felnott nokent az en dolgom, csak ejjel halkan kozlekedjek a hazban amikor megjovok.


De anyam nem tud leallni.


Ma este talalkozni szeretnek egy srac ismerosommel, beulni valahova dumalni stb.

De mar elore kattogok hogy milyen sztorival lepjeknle otthonrol..hisz az igazat megmondani nem akarom, mert anyam elkezd kombinalni es faggatni...es nem szeretnem, hogy kerdezoskodjon.

Ha meg azt mondom baratnozok akkor meg kitalalja hogy leszbikus vagyok...


Mit mondjak neki?

Mennyire normalis ez tole?


2016. dec. 1. 12:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

11.

Ha ilyen rossz neked, ilyen rossz anyád van, miért laksz otthon? Felhánytorgatod, hogy nélkületek a lakást sem tudná fenntartani, de ezek szerint te sem, mert akkor nem kellene elviselned őt.

Én még senkinél nem találkoztam olyan anyával, aki kíváncsi mennyi wc papírt használ a gyereke. Bizonyára másik bolygón élek. Lehet, hogy van olyan aki túlzottan kíváncsi, akár aggódás, akár unalom okán, de ezt is lehet kezelni. A flegma beszólás, titkolózás, szó nélküli elvonulás nem a legfelnőttesebb megoldás, aki ehhez folyamodik miért várja, hogy az anyja felnőttként kezelje?

2016. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
fent tudnam tartani, de mint mindenki en is szeretem, ha tobb marad a zsebemben. nem tudom mit vagy ezen ugy fennakadva, valaki szereti minden mozzanatat megosztani massal, valaki meg nem. ez van. sok kozod nincs hozza amugy meg, nem kertem a velemenyed.
2016. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló az anyám, mindent pontosan tudni akar, az nem is volna baj, ha csak azt, hogy hova megyek, de ő is faggatózik, sőt még velem is jönne.. Jó buliba nem, de a múltkor csak elakartam menni hamburgert venni és beszóltam és el is mentem, hazajöttem és nekem esett, hogy milyen köcsög vagyok, hogy nélküle mentem meg, hogy hogy képzeltem ezt meg stb.. Csak néztem, hogy mi baja. Mindig kisérgetni akar mintha 5 éves lennék, pedig már én is 22 vagyok. Hiába próbáltam normálisan megbeszélni vele csak besértődött és megint én lettem a szar..

Egyik barátnőmet 21 évesen, annak ellenére, hogy mindig szól, hogy hova megy, fél órával az elmenés után az apja elkezdi hivogatni hogy hol van, jól van e mit csinál, mikor megy haza... Volt, hogy nem tudtuk felvenni a telefont és felhivta a rendőrséget.. Pedig 10 perccel utána visszahivtuk már..

Szóval inkább tényleg örüljön akinek nem ilyenek a szülei, mert nagyon idegesitő tud lenni és hiába próbál velük az ember beszélni normálisan..

2016. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22.

Nem igazán érdekel kérted-e a véleményem, ez már csak egy ilyen oldal, az ír aki akar.

Úgy fennakadva nem vagyok, téged minősít, hogy neki felhánytorgatod, ami neked természetes. Mindenki szereti ha több marad a zsebében, anyád is, te is, de tőle elvárnád, hogy cserébe húzza meg magát, örüljön, hogy besegítetek, te viszont azt csinálhass amit akarsz, ne érdekelje, ne szólaljon meg.

Nem minden mozzanatot kell megosztani, ez is némi gyerekes túlzás, ebből is látszik mennyire vagy érett. Kutya nem mondta, hogy meséld el, hány korty kávéval kezdted a napot, vagy hogy milyen színű bugyit vettél fel. De elemi dolog a legtöbb családban, pároknál, még lakótársaknál is, hogy ha valamelyik otthon csücsül a másik meg elindul valahová, akkor közli, hogy elmentem a ........akárhová, majd este/éjjel/reggel jövök. És senki nem hal bele. Ne történjen baj, de ha mégis, legalább tudják honnan induljanak és mikortól, mert ha valaki egy órára ment el, akkor kicsit feltűnő ha mér reggel sincs otthon, de ha egy pizsinapra valakihez, akkor nem kell keresni.

2016. dec. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!