Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Western union pénz utalás (...

Western union pénz utalás ( nagy családi balhé)?

Figyelt kérdés

Szóval röviden:

Apám küldene pénzt karácsonyra hogy arra költsem amire akarom. De anyám nem hajlandó átvenni mert a gyerek tartásdíjat még nem küldte és csak januárban küldené. Az a kérdésem, hogy átvehetem e én a pénzt ha az én nevemre küldi apám. 13 éves vagyok. És ha nem vehetem át akkor csak a törvényes képviselő veheti át ha az én nevemre jött?

UI: NAGYON FONTOS! És van komolyabb baj a szülők közt és nem értelmetlen dologra akarom költeni csak anyámnak az a baja hogy apám és én azt mondtuk hogy azt a pénzzel én rendelkezem és nem ő (azaz nem költhető el ). Vannak durvább dolgok pl mire költené anyám ezt nem részletesen mert lehet hogy olvassa+ fáradt vagyok és holnap korán kell kelnem. Szóval ha tudsz/tud értelmes választ adni kérlek/kérem válaszolj/válaszoljon.


13/f (hamarosan 14)



#utalás #szülő #Western Union #Anya-apa konfliktus
2016. dec. 12. 23:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nem veheted fel, csak 18 év felett.

Igen, a törvényes képviselőd.


[link]

2016. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudod megbeszélni valaki rokonnal, hogy az ő nevére küldje apád?
2016. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem igazán de nagyi sem veheti át akkor sem ha mondjuk ott vagyok?
2016. dec. 12. 23:24
 4/26 anonim ***** válasza:
22%

Bocs az offért, de miért választod egy olyan politikus nevét, akiről valószínűleg semmi ismereted nincsen?


25/F

2016. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
De, a nagyi átveheti, ha az ő nevére küldi, nem pedig anyukádéra.
2016. dec. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
1%
Miért váltak el a szüleid?
2016. dec. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes szüleid vannak, meg kell hagyni...

Apád nem küld gyerektartást, tojik bele, hogy miből kapsz enni, miből fizeti anyád a számlákat, miből lesz pénz karácsonykor.

Inkább küld pénzt neked, amit csak te költhetsz el, magadra. Gondolom, nem számlát fogsz belőle fizetni, hanem pl. ruhát vagy valami kütyüt veszel. Az sem értelmetlen, nem erről van szó! Csak arról, hogy a gyerektartásra nincs pénz, erre meg van?!


Azt meg kicsit kifejthetnéd, hogy anyád mire akarta költeni a gyerektartást, ha ebből ekkora balhé van, meg ilyen durva. Főleg úgy, hogy a gyerektartás nem olyan mesés összeg, mint ahogy az elvált apák elő tudják adni. A veled kapcsolatos kiadások egy részét fedezi csak. Persze, ha kivételesen százezres összegről van szó, és anyud abból akarta felvarratni a mellét, akkor bocsika...


A sajnálatos helyzet az az, hogy te most itt fegyver vagy anyád és apád között a csatározásban, mindkettő azon van, hogy hogy tud a másikkal a lehető legjobban kib.aszni.

2016. dec. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó! Mit nem értetlenkedsz?!

Az apja tudja, hogy a kedves anya nem csak a gyerekre költi a gyerektartást.

Ezért szeretne közvetlenül a gyereke kezébe adni karácsonyra pénzt, hogy azt vegyen magának amit szeretne.

2016. dec. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%
*Mit értetlenkedsz?!
2016. dec. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

8!


Amíg a gyereknek van hol lakni, van fűtés a lakásban, van mit enni, van ruhája, iskolába jar, addig a tartásdíj rá van költve.


Kérdező, ennyi idősen már lehetne annyi eszed, hogy megerthetned, anyadnak akkor is le kell tartania valamiből, ha apad nem küld pénzt és bizony az fontosabb, mint a karácsonyi ajandek

2016. dec. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!