Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Western union pénz utalás (...

Western union pénz utalás ( nagy családi balhé)?

Figyelt kérdés

Szóval röviden:

Apám küldene pénzt karácsonyra hogy arra költsem amire akarom. De anyám nem hajlandó átvenni mert a gyerek tartásdíjat még nem küldte és csak januárban küldené. Az a kérdésem, hogy átvehetem e én a pénzt ha az én nevemre küldi apám. 13 éves vagyok. És ha nem vehetem át akkor csak a törvényes képviselő veheti át ha az én nevemre jött?

UI: NAGYON FONTOS! És van komolyabb baj a szülők közt és nem értelmetlen dologra akarom költeni csak anyámnak az a baja hogy apám és én azt mondtuk hogy azt a pénzzel én rendelkezem és nem ő (azaz nem költhető el ). Vannak durvább dolgok pl mire költené anyám ezt nem részletesen mert lehet hogy olvassa+ fáradt vagyok és holnap korán kell kelnem. Szóval ha tudsz/tud értelmes választ adni kérlek/kérem válaszolj/válaszoljon.


13/f (hamarosan 14)



#utalás #szülő #Western Union #Anya-apa konfliktus
2016. dec. 12. 23:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
Én is azt mondom, előbb a gyerektartást fizesse ki.
2016. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én 15 körül vettem fel anno külföldön. Ennyit tudok hozzátenni, azóta lehet változtak a szabályok. (24 vagyok)
2016. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Akinek privátban írtam kérem ne adjon olyan választ nyilvánosan ami a privi válaszokban volt! Köszönöm
2016. dec. 13. 22:44
 24/26 kovpet ***** válasza:
73%

A gyerektartást kifizetni KÖTELESSÉG, nem valami jótett.

Amíg a kötelességét nem teljesítette, addig ne jótékonykodjon. Mi az, hogy majd fizet gyt-t? Majd ha úgy érzi? Anyád meg majd akkor fizet gázszámlát meg vesz kaját, ha a fater kegyeskedett fizetni? Nem így mennek a dolgok azért...

2016. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Van bankszámlád?

Utalja oda feterod és arról anyád nem is tud

ha nincs kérd meg hogy menjen be veled nyissatok egyet a Te nevedre és Ő mit törvényes képviselő hozzájárul (Annó velem anyám jött be az Erstéhez mikor nem voltam 18)

Vagy menj el hozzá és adja oda kp-be pénzt meg dugd el :D

2016. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a kérdezonek az anyja a törvényes képviselője, utolsó
2016. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!