Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar anyu rosszat nekem?

Miért akar anyu rosszat nekem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 6 osztályos gimnáziumot, de nem szeretem, az osztálytársaim megaláznak, gyomorgörccsel megyek be minden nap :/

Apa (a szüleim elváltak) át szeretne iratni egy magániskolába, oda jár több barátnőm is, de anya nem engedi, pedig neki semmi plusz költsége nem lenne.

Azzal jön, hogy én akartam ezt az iskolát ami igaz is, de nem tudhattam, hogy ilyenek lesznek az ottani gyerekek. Meg azt mondja,. hogy ez túl messze van, fél óra kocsival, apa vinne minden reggel és a barátnőm apja (apa barátja hozna haza, ha apa elutazik Ő is vinne.

Már beszéltem én is apa is anyával, de nem engedi :(

Annyira szomorú vagyok itt :(

Mit csináljak?



2017. jan. 4. 14:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
19%
"Most komolyan ha a te gyerekedet bántanák az adott iskolába te csak ugy otthagynád mert hogy tanuljon meg a következményekkel élni?" Én személy szerint nem hagynám, de megérteném azt is aki igen-mert nem megoldás mindent rendezni a gyerek helyett. Akkor a büdös életben nem tudja majd magát megvédeni. És érdekelne az is, mi váltotta ki ezt az egyöntetű szekálást az összes osztálytársból? Mert biztosan nem csak annyi volt hogy juj, nem tetszik a képed, ezért rád szállunk. Mi volt az előzmény?
2017. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%
Apukád nem vesz magához? Nem értem anyudat komolyan és felháborítónak tartom ezt és eggyes hozzászólók véleményét akik szerint "viselje a következményeket" ez a szegény kisgyerek????!!! Normálisak vagytok??? Mit hagy ez a lelkében?? Milyen ember lesz belőle? Mi?? Barmok 4-es 7es voltam.
2017. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Mióta együtt van az élettársával azóta nem jó a kapcsolatuk. Pedig a ház az apámé és a gyerektartást amit apa küld messze több mint ami kellene, hiszen sokat vagyok apunál, a ruháimat, cipőimet ő veszi, különórákat, táborokat ő fizeti. Tehát eddig nem zavarta őket apa pénze.
2017. jan. 4. 14:31
 14/44 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező! Mond, hogy kezdődött ez az egész? Félre ne érts, nem téged okollak, Csak jó lenne tudni mi az előzmény, így talán lehet valamit tenni a helyzet ellen.
2017. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
16%
Nehéz a gazdagkislányok élete :(
2017. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
17 fős osztály, ebből 13 fő első óta együtt van. Az osztály főkolomposának nem vagyok szimpatikus, ezért már azok is piszkálnak akikkel soha nem is beszéltem :(
2017. jan. 4. 14:35
 17/44 anonim ***** válasza:
14%
Anyukád nem akar rosszat. Csak nem dőlt be apukádnak. Most minden megígér, hogy nincs plusz költség mert ő visz valaki hazahoz stb... szép álom mert a valóságban pár hét- hónap után jönnek a kifogások. Most nem ér rá, most előbb kell dolgoznia menni, vagy esetleg munkahelyet vált és már nem arra megy. Ezer ok. És akkor az anyukának akinek elvileg semmi dolga, költsége nem volt rögtön lesz és neki kell megoldani a problémát.
2017. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom kérdező, hogy így jártál. Remélem javulni fog a helyzeted. Kívánom legyél boldog, és legyen jó életed. Te mindig legyél jó, ne legyél olyan, mint a társaid.
2017. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Az összes különórára apa hord évek óta, ha nincs itthon akkor a barátja (nem hivatalos keresztapum)
2017. jan. 4. 14:38
 20/44 anonim ***** válasza:
88%
Uh, a birkaszellem ócska helyzeteket szül... a legnagyobb pofájú után mennek, és mint a tyúkok a baromfiudvarban támadják az újat... A tanárok szeme ilyenkor hol van?
2017. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!