Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar anyu rosszat nekem?

Miért akar anyu rosszat nekem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 6 osztályos gimnáziumot, de nem szeretem, az osztálytársaim megaláznak, gyomorgörccsel megyek be minden nap :/

Apa (a szüleim elváltak) át szeretne iratni egy magániskolába, oda jár több barátnőm is, de anya nem engedi, pedig neki semmi plusz költsége nem lenne.

Azzal jön, hogy én akartam ezt az iskolát ami igaz is, de nem tudhattam, hogy ilyenek lesznek az ottani gyerekek. Meg azt mondja,. hogy ez túl messze van, fél óra kocsival, apa vinne minden reggel és a barátnőm apja (apa barátja hozna haza, ha apa elutazik Ő is vinne.

Már beszéltem én is apa is anyával, de nem engedi :(

Annyira szomorú vagyok itt :(

Mit csináljak?



2017. jan. 4. 14:05
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"soha nénikém ettem"


Jót nevettem :D

2017. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
95%

Aki itt az "elmenekülésről" beszél, az tudja, hogy az összes kivándorló magyar pont éppen "elmenekül" az országban lévő problémák elől? Már vannak pár százezren, ezek mind elmenekültek, ahelyett, hogy elő idéztek volna ITTHON A HAZÁJUKBAN egy változást. Úgyhogy könnyű mondani, hogy ne meneküljön az ember a problémák elől, hanem oldja meg, de ha valamit nem lehet megoldani, akkor azt el kell kerülni, ott kell hagyni!


A kérdező oldja meg a problémáját? Oké, mondjátok meg, hogy hogyan! Ja, erre már nem tudtok válaszolni.. Csak könnyebb mondani, hogy oldja meg, főleg ha nem vagytok a helyzetében. Aztán ha valahogy megoldja, akkor a környezete meg rá fog haragudni.

2017. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves vagy? Anyukád mindig ilyen? Mert ha igen, és Apukáddal pedig jobban kijössz, akkor megpróbálhatnád megoldani azt, hogy átköltözz hozzá.Elvileg (pont itt a gyakorin olvastam) 14 éves kortól már meg lehet választani h hol akarsz lakni (bár ez ritkán érvényesül).

Szerintem mindenesetre próbálj meg beszélni Anyukáddal, ha még mindig nem hajlandó akkor ezt Joly-Joker-ként bedobhatod...

Majd írd meg mi történt, hajrá!

2017. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
39%
Ha hagyod magad akkor a szívatások csak rosszabbak lesznek és a végén ott állsz majd 0 önbizalommal és pszichés problémákkal.
2017. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!