Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar anyu rosszat nekem?

Miért akar anyu rosszat nekem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 6 osztályos gimnáziumot, de nem szeretem, az osztálytársaim megaláznak, gyomorgörccsel megyek be minden nap :/

Apa (a szüleim elváltak) át szeretne iratni egy magániskolába, oda jár több barátnőm is, de anya nem engedi, pedig neki semmi plusz költsége nem lenne.

Azzal jön, hogy én akartam ezt az iskolát ami igaz is, de nem tudhattam, hogy ilyenek lesznek az ottani gyerekek. Meg azt mondja,. hogy ez túl messze van, fél óra kocsival, apa vinne minden reggel és a barátnőm apja (apa barátja hozna haza, ha apa elutazik Ő is vinne.

Már beszéltem én is apa is anyával, de nem engedi :(

Annyira szomorú vagyok itt :(

Mit csináljak?



2017. jan. 4. 14:05
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Az egyik fő csúfolódó anyja a magyartanár :/
2017. jan. 4. 14:42
 22/44 anonim ***** válasza:
97%

és anyukád ezek után sem lép semmit???

kiváncsi lennék az okára..

2017. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
15%
Nem az iskolaváltás a megoldás. Az csak menekülés. Máshol is lesz ilyen személy mint ebben a suliban. Ez egy helyzet amit megkell oldani. Ha te nem tudod magatok közt akkor szólni kell sz ofőnek vagy akár az igazgatónak. Kérd meg anyudat menjen be a suliba. Vagy beszéljen a gyerekkel aki bánt, normálisan hogy ne szekáljon. Ezer egy mód van a dolgok rendezésére suli váltás nélkül. Akár apud is bemehetne a suliba rendezni a kérdést.
2017. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
11%
#7: Igen, normális vagyok, és a gyermekemet sem kell sajnálnod, ugyanis nem életképtelen gyereket neveltem... Meg tudja oldani a problémáit, és nem menekül előlük. ;)
2017. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Anya volt bent egyszer, de csak rosszabb lett. Ebben az évben még nem voltam bent, azt mondtam megy a hasam, csak ne keljen menni :(

Olyan rossz, hogy nincs egy barátom sem. Ha lenne valaki és nem egyedül kéne ezt elviselnem :(

2017. jan. 4. 15:20
 26/44 anonim ***** válasza:
15%
#18 vagyok. Miért lettem lepontozva? Úgy gondolom nm mondtam rosszat.
2017. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
88%
Annyira ostobák az ilyen emberek. "Ne térj ki a neked negatív közegből, mert akkor minden probléma elől ki fogsz térni és nem leszel életképes felnőtt" Kíváncsi vagyok, az ilyen emberek mit értek el ebben az életben. JA HOGY SEMMI OLYASMIT, AMI KÜLÖNLEGES? Csak a hülye tűr. Az észak-koreai embereknek se próbáljanak meg átszökni a határon, hanem tűrjék a rezsim elnyomását? Kisarkított példa, de egyesek nézeteiből ezt tudom leszűrni.
2017. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
70%
18) Mondanám, hogy azért, mert "ez magyarország", de az túl klisés lenne. A sikertelen, boldogtalan, megkeseredett emberek ilyenek. Engem is le fognak, mert szerintem "elmenekülhetünk" az ilyen jellegű "problémák" elől.
2017. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Nem szoktam elmenekülni, de már szeptember óta ez van éz bármit teszek csak rosszabb lesz. Eddig csal szavakkal bántottak mostmár fizikálisan is. :(

Bele mártották a tornapólóm a wc-be. megdobáltak jéggel. Amikor sírva mentem a tanárhoz csak annyit mondott, hogy én is hibás vagyok és, hogy ne sírjak.

2017. jan. 4. 15:55
 30/44 anonim ***** válasza:
84%

az milyen tanács, hogy tanuljon meg együtt élni a következményekkel?

Engem is rengeteget bántottak az iskolában lelkileg, a mai napig ha eszembe jut sírva fakadok. Pszichiáterhez is jártam miatta, évekig gyógyszereztek.

2017. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!