Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ezért pszichológush...

Miért kell ezért pszichológushoz küldeni? Ha nekem így megfelelő a szexuális életem, anya miért próbál beleszólni?

Figyelt kérdés

Tegnap "lebuktam" úgymond, hogy viszonyom van egy idősebb férfival (én 20 éves vagyok, ő 33). Nem vagyok szerelmes belé, ez csak szex. Tartott egy félórás előadást, hogy ez mennyire nem egészséges, meg ma is mondtam, hogy este megyek vissza Pestre, és azonnal kérdezte, hogy vele találkozok-e, meg ezt jó lenne befejezni még most, amíg friss és hogy érdemesebb lenne felkeresnem egy szakembert...

És hogy mennyire fogok sérülni, ha szakítunk, vagy ahogy telik az idő, egyre jobban ragaszkodni fogok majd.

De ez 4 éve tart és sosem éreztem rosszul magam miatta, mert nem ragaszkodok hozzá, egyszerűen kölcsönösen kihasználjuk a másikat. És ezt próbáltam jelezni finoman anyának, de nem igazán érti, csak azt mondogatja, hogy "ez így nem jó".


2017. jan. 20. 15:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

#10: Egy 15 éves gyerek párkapcsolatához van köze a szülőnek. Ha a 15 éves gyerekem egy 28 éves férfivel kavarna, akkor azt nem hagynám szó nélkül.


Most, hogy 20 vagy már, viszont a te döntésed, nekem ugyan nem kéne 33 éves, de ha szeretitek egymást, akkor rendben van. A pszichológus kinevetné anyukádat.


Szakításnál a sérülés nem a másik életkorától függ.

AMúgy ellenmondásos kérdés. Nem kamu?


1: "jó lenne befejezni még most, amíg friss"

2: "De ez 4 éve tart".


Akkor most WTF?

2017. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

Most olvasom részletesebben:


"nem ragaszkodok hozzá, egyszerűen kölcsönösen kihasználjuk a másikat. "


Szóval 16 éves korod óta egy érdekkapcsolatban vagy egy jóval idősebb férfivel.

Na ez viszont szakembert igényel. Szétcseszted a tini életed.

2017. jan. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

Mi ez az érdekkapcsolat? A pasinak nyilván szex. Neked? Vásárolgat ezt-azt? 16 éves korod óta prosti vagy?

A lelkivilágoddal valami nagyon nincs rendben, és ehhez kell a szakember.

Nem a 20 vs 33-hoz, ha szeretitek egymást és valóban egy pár vagytok. Az elég határeset, de a ti dolgotok lenne. A többi részlet alapján viszont baj van itt.

2017. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%

16 éves korod ota? És anyukád nem tudott rola ? Ezt nem hiszem vagy kamu kérdés ,konkrétan prostinak áltál mert értelmes 16 éves ilyenbe nem megy bele mert te szerintem több zsebpénz,stb csináltad .és tényleg kell pszihologus neked,de már régota.

Ha most találkoznál 20 évesen pasival semmi gond nem lenne belöle de te ezt 4 éve csinálod az gond .

2017. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy pénzért csináltam, nem kell a támogatása. Egyszerűen csak jó vele a szex.

Anya nem tudja, hogy ez évek óta tart, ő úgy gondolja, hogy csak nemrég kezdődött.

2017. jan. 21. 08:46
 16/25 anonim ***** válasza:
39%

És közben a szexpartnerednek van családja? Vagy téged miért csak szexre használ? Nem érzed magad icipicit olcsónak attól, hogy csak akkor kellesz valakinek, ha beléd akar üríteni?

Nekem mondjuk mindegy, de az ilyesmitől könnyen torzulhat az ember személyisége.

2017. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
29%
Anyád helyében én is jól kiakadnék, nem arra neveltem a gyerekem, hogy szexpartneri szintre alacsonyítsa le magát. Lepontozhattok, de szerintem ez nem normális. Nem állatok vagyunk, könyörgöm.
2017. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nincs családja, se felesége.

Ő már többször mondta, hogy próbáljuk meg komolyan, meg hogy ő simán eltudná képzelni, hogy mi összeköltözzünk, vagy hasonlók, de nekem ehhez semmi kedvem. Mert jó vele lenni, de pl. ha elmegyünk pár napra wellnessezni, már az utolsó nap várom, hogy hazajöjjünk és külön legyünk picit. Nekem kell az, hogy másokkal is szórakozhassak, kötöttségek nélkül. Itt inkább én használom ki őt...

2017. jan. 21. 14:51
 19/25 anonim ***** válasza:
28%
Jaj. Gyerek vagy még. Nem pszichológus kell neked, hanem az, hogy a dugópajtid egyszer ráunjon a helyzetre, és kidobjon. Azzal majd el lesz rendezve minden.
2017. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Mert mi lenne, ha kidobna?

Semmi, volt, hogy 2 hónapig nem beszéltünk, meg úgy is volt, hogy nem találkozunk többet. Nem viselt meg, én nem ragaszkodom az emberekhez egyáltalán. Még aznap találnék a helyére mást.

2017. jan. 21. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!