Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ezért pszichológush...

Miért kell ezért pszichológushoz küldeni? Ha nekem így megfelelő a szexuális életem, anya miért próbál beleszólni?

Figyelt kérdés

Tegnap "lebuktam" úgymond, hogy viszonyom van egy idősebb férfival (én 20 éves vagyok, ő 33). Nem vagyok szerelmes belé, ez csak szex. Tartott egy félórás előadást, hogy ez mennyire nem egészséges, meg ma is mondtam, hogy este megyek vissza Pestre, és azonnal kérdezte, hogy vele találkozok-e, meg ezt jó lenne befejezni még most, amíg friss és hogy érdemesebb lenne felkeresnem egy szakembert...

És hogy mennyire fogok sérülni, ha szakítunk, vagy ahogy telik az idő, egyre jobban ragaszkodni fogok majd.

De ez 4 éve tart és sosem éreztem rosszul magam miatta, mert nem ragaszkodok hozzá, egyszerűen kölcsönösen kihasználjuk a másikat. És ezt próbáltam jelezni finoman anyának, de nem igazán érti, csak azt mondogatja, hogy "ez így nem jó".


2017. jan. 20. 15:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
6%
Tehát el lesz rendezve minden, ha kirak.
2017. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk ha csak szexpartnereket keresel, és még aznap meg is csinálnád, akkor tényleg nem igazán van rendben nálad minden (általában olcsó r**ancoknak hívják az ilyeneket, szerintem másképp kéne nevezni őket, de ez messzire vezet, szóval nem okoskodok bele).
2017. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg az a nem normális, ha valaki bele akar szólni egy másik ember szexuális életébe... mondjuk szerencsére anyucika oda küldi Kérdezőt, ahova csak akarja... a Kérdező meg megy ahova ő akar, és szexel azzal, akivel ő akar.
2017. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%

Ha őszinte lennél anyukáddal,szerintem sokat segítene,hogy ne aggódja túl a helyzetet.

De gondolom nincsen olyan hű de jó kapcsolatotok,hogyha 4év alatt nem avattad be és észre sem vette,amikor pl eltűntél vele wellnesselni.

2017. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, most őszintén, mi a búbánat köze van anyukának a 20 éves lánya szexuális életéhez? Szerinted ezt a témát a 20 éveseknek tényleg ki kellene tárgyalni a szüleikkel???
2017. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!