Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyi pénzt kértek a már...

Ti mennyi pénzt kértek a már felnőtt dolgozó gyerekeitektől a rezsire? Vagy barmi másra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 06:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
21%
minden számlának a felét illetve az x-ed részét hány kereső fél között osztodik a rezsi
2017. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
74%
Mi 4-en éltünk együtt: anyu + 2 tesóm meg én. A rezsi negyedét fizettem+kajába kellett beleadnom, de abba szolidan kért anyu, mert ebédet nem otthon ettem, viszont a húgom és az én barátom rendszeresen nálunk evett hétvégén és néha vacsorára is nálunk voltak. Őket anyu saját vendégnek tekintette, ezért miattuk sose kért tőlünk pénzt. Ugyanakkor anyu nagyon keveset keresett, így jogosnak éreztük, ha már otthon laktunk, hogy beszálljunk a költségekbe. Azóta már mindketten férjhez mentünk, elköltöztünk. Egy tesóm él otthon, de már ő is dolgozik.
2017. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
82%
Semennyit. Én sajnos nem tudok nekik lakást meg kocsit venni, de nem akarom, hogy még nagyobb hátránnyal induljanak. Eddig se jelentett gondot az eltartásuk, 18 éves koruk után sem fog. Legalább ennyivel tudom támogatni őket.
2017. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
17%

Nettó 200-at keres. Embert öl érte, vagy mi?

Havi 10-et édességre? Jó nagy tehén lehetsz.

2017. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%

#24:

én 320-at keresek, ebből havonta 5-20 között megy édességre :D

ja és egy egyszerű programozó vagyok :) és csak főállásban dolgozom, semmi mellékes


24F

2017. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem azokat a szülőket, akik 20-30ezer Ft-nál többet elvárnak. Az én apám is ilyen volt, 2 műszakban robotoltam egy gyárban, túlórákkal együtt kerestem 150 000-et, erre a felét elkérte, mert hogy úgyis sokat keresek. Hát nem, nem kerestem sokat, hanem sokat dolgoztam. Persze a szöveg az volt, hogy szüksége van erre a pénzre, mert így a számlák, úgy a bevásárlás, de dolgozni ő maga nem igazán akart sohasem. Szerencsére le tudtam lépni.
2017. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Havi 20 ezret ad haza, félretesszük Neki, de ezt Ő nem tudja.

Sajnos a spórolás nem az erőssége, hiába mondanánk, hogy tegyen félre.

2017. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
15%
Én 70 ezret kérek a fiamtól havi szinteN. Meg mondtam neki, hogy vagy bele ad a közösbe, vagy pakolhat össze azt mehet az utcára. Nem azért neveltem, hogy egy semmirekellő kölyköt tartsak! 62
2017. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
66%

30-at adok haza, ez lett annó megbeszélve. A fizum eddig 120 körül volt, most egy minimálisan emelkedett.

A házimunkába sokat besegítek, lényegében csak főzni nem szoktam, minden mást én csinálok.

Az az igazság, hogy mivel 12-24-ben dolgozom, mellette sulizom, és még nyelvvizsgára is készülök éppen, plusz egy kiegészítő érettségire, nem sűrűn vagyok itthon, így szerintem ez így minden félnek jó.

Természetesen a kiadásaimat magamnak fizetem (ruha, kozmetikum, könyvek, buli, telószámla, stb.), és igyekszem rendszeresen félretenni.

2017. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
320-at? Túl vagy fizetve. 20 édességre? Nem tudsz bánni a pénzzel.
2017. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!