Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy megengedje azt, hogy itthon maradjak? (Lázas vagyok)

Figyelt kérdés
Reggel óta rosszul vagyok,de rámparancsolt,hogy menjek csak el suliba...Persze végig szenvedtem a napot,(8 órám volt),holnap ugyanennyi lesz és nem akarok ott szédölögni egész nap...Most nem vagyok olyan rosszul,de égnek a szemeim,38 fokos lázam van,de hiába könyörgök neki,ha nem megyek holnap iskolába,akkor ,,bajok lesznek''.Apámmal hiába beszélek,azt csinálja,amit az anyám mond...Miért ilyen gonoszak? És mivel győzhetném meg őket,hogy legalább csütörtökig ne kelljen elmennem itthonról?
2017. márc. 20. 18:03
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nem,nem tudok...
2017. márc. 22. 13:41
 32/35 anonim ***** válasza:
Apád nem akar kivetelesen kilépni a papucsszerepből?
2017. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem,pedig már próbáltam hatni rá...
2017. márc. 23. 06:19
 34/35 anonim ***** válasza:
Háziorovosnál voltál már? Ha annyira rosszul vagy, irasd ki magad, bár lázasan én se a gyakorin lógnék.
2017. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok lázas,tegnap óta jobban vagyok.
2017. márc. 23. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!