Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy megengedje azt, hogy itthon maradjak? (Lázas vagyok)

Figyelt kérdés
Reggel óta rosszul vagyok,de rámparancsolt,hogy menjek csak el suliba...Persze végig szenvedtem a napot,(8 órám volt),holnap ugyanennyi lesz és nem akarok ott szédölögni egész nap...Most nem vagyok olyan rosszul,de égnek a szemeim,38 fokos lázam van,de hiába könyörgök neki,ha nem megyek holnap iskolába,akkor ,,bajok lesznek''.Apámmal hiába beszélek,azt csinálja,amit az anyám mond...Miért ilyen gonoszak? És mivel győzhetném meg őket,hogy legalább csütörtökig ne kelljen elmennem itthonról?
2017. márc. 20. 18:03
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Laptopom van,azt bevittem az ágyamba...Ha meg csak ülök és bámulom a plafont,az még rosszabb.Gondoltam lefoglalom magam,de bocsánat,gondolom azt sem lehet.Az pedig nem kifogás,hogy déltől rendel a doki.Ha szeretnéd ott fogok reggel 7-től d.u 1-ig várni.
2017. márc. 21. 06:21
 22/35 anonim ***** válasza:
90%
Jó szülő nem küldi a lázas gyerekét iskolába.
2017. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
15%
Lányomnak is van laptopja. Amikor lázas volt, akkor aludt. Nem bírt ilyenekkel foglalkozni.
2017. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem hiszitek el hogy a kérdező tényleg beteg,
2017. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%

Mert kb. kéthetente jön ugyanezzel a kérdéssel.

Ha netán mégsem ő az, akkor meg a tapasztalat miatt. 3 gyerekem van, tudom, milyen ha lázas betegek.

2017. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
70%

Hozzánk járt a családvédelmis, mert ilyen csodás anyám volt.

A legrosszabb az volt, mikor a vesemedence-gyulladásomra mondta azt, hogy hiszti.

Aztán a mentő vitt el az iskolából, mikor magzatpózban zokogtam testnevelés órán.

Azóta megszültem két gyereket, de egyik se fájt annyira, mint a vesegörcs.

Jelezd a problémát az osztályfőnöködnek.

2017. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Jó,voltam suliban,már egy fokkal jobb volt.Ha valaki még mindig úgy érzi,hogy kamu,akkor egyeztessünk,jöjjön el ide 5 napon belül és nyugodtan megnézheti,akár meg is hallgathatja a hangomat,hogy milyen állapotban vagyok.Akinek meg az a gondja,hogy túl sokszor írtam ki ezt a kérdést,annak elárulnám,hogy 1 hete regisztráltam ide magamat.És egy kérdés...Miért találnék ki ilyet?
2017. márc. 21. 13:36
 28/35 anonim ***** válasza:
Ha nem mész suliba, hanem reggel ágyban fekve maradsz, akkor anyád a hajadnál fogva rángat el? Nem is értem legyél már kicsit önállóbb. Közölni kell, hogy lázas vagy, nem mész sehova, és ágyban maradsz egész nap. Erőszakkal csak nem visz be a suliba...
2017. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Azt nem tehetem meg,még a végén megver.Meg nem akarom,hogy ennél is sz.rabb hangulat legyen itthon.
2017. márc. 21. 13:41
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz valakit aki helyretenné az idióta anyádat?
2017. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!