Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok, ha a gyereket...

Mit gondolnátok, ha a gyereketek alig látogatna titeket?

Figyelt kérdés
Havi egyszer teszi, szigorúan mindig ugyanazon a hétvégén. Saját autója nincs, de vonattal átszállás nélkül egy óra alatt teljesíthető a táv. Egyéb hétvégéken skype, vagy telefonbeszélgetés, hétköznap soha, mert nem ér rá. 70 km-re lakik.
2017. márc. 20. 21:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Én még ennyiszer sem teszem, nagyon elfoglalt vagyok, ellenben sokat telefonálok haza. Busszal 2 óra sincs az út, de nem ez a mérvadó. Hétvégén pihenni szeretek.
2017. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, teljesen normalis.
2017. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, nekem lenne napi 5-10 percem beszélni velük, kizárt, hogy valakinek ne legyen. De gondolom inkább az a helyzet, hogy igényed nincs rá. Akinek van, az megoldja ezt a rettenetes nagy időkiesést. ;-) Egyébként semmit nem szólnék, végül is nem arról van szó, hogy soha nem néz rá a szüleire, szerintem fel lehet fogni ezt egy teljesen normális mennyiségnek.
2017. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Te meg szoktad látogatni? Dolgozol még, vagy már nyugdíjas vagy? A gyerekednek milyen a munkája? Nem lehet, hogy tényleg nem ér rá, egyedül csinál mindent, vagy ilyesmi helyzet van?
2017. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Én még ennyiszer sem megyek. És nem is hívom, ha nem muszáj. Ja! Van rá okom, de az ITT nem publikus.

Mindenesetre magamba néznék, nem szúrtam-e el valamit. Én tudom, hogy miért minimalizáltam a kapcsolattartást, de hiába szembesítem vele, sajnos nem érti (vagy nem akarja érteni), hogy mi a fő problémám.

Mondjuk én már idősebb korosztály vagyok, de a tüskék azok 50 évesen is tüskék.

2017. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Te milyen sűrűn látogatod?

Mert "A-ból B-be" ugyanannyi az út, mint "B-ből A-ba".

2017. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Semmit. Teljesen normális. Kirepült a családi fészekből, s önálló életet él. Ha gyereke születik akkor elképzelhető, hogy ennél még kevesebbszer fog majd elmenni hozzád/hozzátok, mert a gyereke lesz az elsődleges.


Egyébiránt te nem tudnál menni??

2017. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Én is havi egyszer megyek a szüleimhez, igaz, mindennap beszélünk telefonon. Ha segítség kell nekik akkor megyek sűrűbben. De nekem is van külön életem, családom, szerintem az az első.

Néha rosszul tud esni, mikor olyan számonkérően érdeklődnek, hogy mikor megyek, mintha legalább évek óta nem lettem volna otthon.

2017. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Teljesrn normálus.

A szülők milyen gyakran mennek látogatóba???

2017. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sok is a havi 1, mi kb kéthavonta megyünk. Fiatal házaspár vagyunk, van saját életünk is, ami munka mellett gyakorlatilag a hétvégékre korlátozódik. Fontosabb a férjemmel való kapcsolatom, mint az ottani bájolgás.
2017. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!