Elköltözzek otthonról?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nagyon nagyon szeretem és együtt szeretnénk leélni az életünket. Viszont még itthon lakom és a családom teljesen tílt tőle, mondhatni, hogy utálják, mert hallottak róla pletykát(amit hozzáteszek,hogy nem igaz), de milyen egy falu....

19 éves vagyok igazából jól kijövök a családommal kivéve ha párkapcsolatról van szó, akkor rengeteg a vita. Költözzek el? akkor is ha an családom nem engedi vagy megharagszik?

A fiúnak jól kereső munkája van, és külön lakik, nekem is van pénzem házra. MEgéri elköltözni?


2017. máj. 11. 16:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
3%

Költözz el! Ha ilyen naív vagy akkor valszeg úgyis megfogod magad égetni, ha nem ezzel a pasival, akkor a következővel. Inkább sérülj most, mint 10 év múlva.

A leírásod alapján persze, hogy ez az egész happy enddel fog végződni, adok rá ca. 15%-t.

2017. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
74%
19 éves vagy, jogilag nem akadályozhatnak abban, hogy találkozzatok, vagy odaköltözz. Azt azért számítsd bele, hogy neked is szükséged lesz egy fix jövedelemre, és egy kis megtakarított pénzre, mivel az sosem árt, ha van.
2017. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
nevelt gyerek vagyok így kapok egy bizonyos összeget házra
2017. máj. 11. 17:52
 14/31 anonim ***** válasza:
40%
Én attól tartok, ebből nagy bukta lesz.
2017. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
5%
És ha ő már külön lakik, mért mondod, hogy van pénzed házra? Vagy már egyből építkezni akartok? Akkor már legyen gyorsan 3 gyerek is, tudod CSOK...
2017. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

igen csak sok tapasztalattal rendelkezem a korom ellenére. Lehet negatív és lehúzó kommenteket írni.és nem nem támogatnak három oldalról. igen sok mindenért kellett megkűzdenem az életben.

Mutattam már be barátomat nem is egyet és egyiknél sem volt jó semmi....

Szerintem amíg nem ismerik a kérdezőt az emberek addig nem kéne ilyen kommenteket írni és ez nam csak az én kérdésemre vonatkozik

2017. máj. 11. 17:59
 17/31 A kérdező kommentje:
és természetesen van b tervem. nem minden 19 éves ember olyan hülye mint azt némelyik ember gondolja
2017. máj. 11. 18:03
 18/31 anonim ***** válasza:
6%

Nyugi, itt senkit nem érdekel, hogy milyen ember is vagy valójában.

Ahogy engem se.

Ergo, ne panaszkodj az életedről 19 évesen, mert ha sokkal nehezebb is volt az a 19 év, mint az átlagnak, attól függetlenül még sehol se vagy az utadon.

Van munkád, normális családod, párkapcsolatod, annyi pénzed, amiből házat lehet venni, szóval a jelenlegi helyzeted inkább irigylésre méltó.

Naív vagy és elkényeztetett, ezért is fordulhat meg a fejedben ez az idióta gondolat.

2017. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj.Nem vagy már olyan kicsi és legalább megmutatod nekik, hogy komolyan gondod vele.

Remélhetőleg magukba szállnak majd . Nem pletykák alapján kéne megítélniük a srácot, hanem megismerniük.És bízniuk kéne benned, hogy ennyi idősen csak el tudod dönteni kivel akarsz lenni.

A tiltogatásuk is nevetséges..

Menj, ha fent tudnátok tartani magatokat, akkor menj..

2017. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
18# nem vagy egy kicsit irigy?:)
2017. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!