Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves vagyok és nem aludhato...

19 éves vagyok és nem aludhatok a barátommal, miért?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal, ő 21,én 19. Az én szüleim nagyon maradiak és nem engedik hogy együtt aludjunk. Félek hogy rá fog menni a kapcsolatunk, mert minden barátunktól azt hallgatjuk hogy hányszor aszanak együtt a párjukkal, nálunk pedig ez nem téma. . Amikor rákérdeztem hogy mégis miért nem? Akkor sem kaptam normális választ, csak egyből a kiabálás jött, hogy akkor csinálj amit akarsz, de költözz is oda akkor.. Mit kéne tennem? Valakinek volt hasonló?
2017. máj. 16. 02:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%
20: vajon? talan mert a szuleinel lakik...
2017. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%

szia :)

mi is 3 éve vagyunk együtt. és csak tavaly engedték meg a szüleim... és akkor sem úgy, hogy azt mondom hogy nála alszom, hanem azt hogy elmegyünk bulizni (ez csak egy példa) és aztán nála leszünk, és másnap jövök. aztán egy idő után ezt sem kell mondani, csak hogy elmegyek barátomhoz, holnap jövök. én 19 vagyok, ő pár honappal fiatalabb nálam.

ja és nagyon idegesítő igen....nekem se tudtak normális magyarázatot adni arra, hogy miért nem...és tök gáz volt megkérdezni mindig hogy ugyan ott aludhatok-e, gondolom neked is.

2017. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
19%

"Kérdező, ne tűrd már, hogy a begyöpösödött mocsok tönkretegye az életed, közöld, hogy "holnap jövök", és csukd be az ajtót maga mögött... ennyi."


Aztán ha a "begyöpösödött mocsok" úgy gondolja hogy ha felnőttet akarsz játszani, akkor boldogulj egyedül, akkor meg annyi lesz.

2017. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
#23, a "begyöpösödött mocsok" nem gondolhatja sehogy, mert az maga egy fajta gondolkodás... az egy másik kérdés, hogy egy ilyen lehúzó-hátramozdító környezettől való megszabadulással szerintem az ember hosszú távon csak nyerhet. Emellett nem eszik olyan forrón a kását, a Kérdező szülei majd szépen tudomásul veszik pár hét alatt, hogy a körülmények megváltoztak, a lányuk felnőtt, és egyébként sem 1817-et írunk. (hacsak nem vallási fanatikusok de azoktól meg tényleg rövid úton meg kell szabadulni...)
2017. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
10%

"19 évesen, igaz akkor már nem laktam otthon és dolgoztam"


Nagy különbség.

2017. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%
Én 17 voltam mikor összejöttem a párommal. Kezdetektől együtt aludtunk, pedig csak hónapokkal később volt szex! Örülök, hogy a mi szüleink nem ilyen maradjak és konzervativak. Ismerek ilyem szülőket, mint a kérdezőé. Hát nem lehet könnyű,nem irigylem őket. Azért azt könnyű mondani hogy költözzön el. Diákként miből? Hova? Én ha szülő leszek, ugyanúgy fogok cselekedni, mint a szüleink. Inkább ott legyenek nálunk és ismerjen a srácot vagy lányt. Persze annak én sem örülnék ha fűvel fával lefeküdne a lányom, de ha normális nevelést kap akkor ez nem fig megtörténni. Viszont az ilyen szülőket, mint a kérdésben, sosem értettem. Mégis mit várnak, hogy költözzön el ennyi idősen, vagy vegyen ki albérletet a sráccal? Vagy ne adj isten éljen szüzen míg feleségül nem veszi valaki? Azért egy 19 éves ne legyen már 16 éves tini kapcsolat szinten mikor este haza kell menni, de azt sem lehet elvárni, hogy eltartsa magát.
2017. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
26%
Ha együtt alszotok abból egyszer majd szex lesz. Ha védekeztek, a kockázat kicsi. Ezt a kis kockázatot viszont nem egyedül vállalod. TE vállalod a nevükben is.
2017. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27%

Előző vagyok, korán küldtem el véletlenül.


Ha ti bele estek a szerencsétlen tíz százalékba, mivel gyerekként élsz, hiába vagy nagykorú, a szüleid terhe lesz az unoka. Ezért nem akarják hogy együtt aludjatok

2017. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
49%

#10: Ja már az is ciki ha valaki pl elmondja otthon a fősulis jegyeit? Én jó viszonyban voltam a szüleimmel. Ha hazamentem elmeséltem hogy milyen lett a zh vagy a vizsga. Nem tudtam hogy manapság már ez is ciki. Tényleg, titkoljunk el mindent mert 19 évesen hűű de felnőttek vagyunk ;)

Igaz engem ilyenekben nem korlátoztak, meg tudtam beszélni a szüleimmel normálisan mindent, őszintén.

Aki meg "begyöpösödött mocsoknak " hívja más szüleit az is gondolkodjon el magán.

Szánalmas milyen emberek vannak itt.

2017. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó, nem a Kérdező szüleit, hanem a témában való gondolkodásukat minősítettem... egyébként való igaz, hogy őszintén sajnálom azokat, akiknek ilyen gondolkodású szülők jutottak.

(a párom is nagyon jó viszonyban van a szüleivel, de azért a főiskolás jegyeit velem tárgyalta meg inkább... tudod, a jó viszony, meg a bigottságnak való behódolás nem igazán függ össze - bár tagadhatatlan, az "amíg az én kenyeremet eszed..."-fajta szülőkkel nehéz jó viszonyba kerülni, és többnyire nem is éri meg...)

2017. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!