Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves vagyok és nem aludhato...

19 éves vagyok és nem aludhatok a barátommal, miért?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal, ő 21,én 19. Az én szüleim nagyon maradiak és nem engedik hogy együtt aludjunk. Félek hogy rá fog menni a kapcsolatunk, mert minden barátunktól azt hallgatjuk hogy hányszor aszanak együtt a párjukkal, nálunk pedig ez nem téma. . Amikor rákérdeztem hogy mégis miért nem? Akkor sem kaptam normális választ, csak egyből a kiabálás jött, hogy akkor csinálj amit akarsz, de költözz is oda akkor.. Mit kéne tennem? Valakinek volt hasonló?
2017. máj. 16. 02:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
22%

#30: Én senkinek nem hódoltam be soha. Ismeretlenül ìtélkezés az megy látom. Azért mert a drága párod nem mondta el a szüleinek a jegyeit, másnak sem szabad mert aki máshogy cselekedik az egy nyomorult ugye?

A szüleim is mindig elmondták a napjukat, én is. Ismerték a párom, a barátnőim. Jó volt mindig a kapcsolatom velük és ezt nem fogom szégyellni azért mert játszod itt a megmondóembert. Sosem szabályoztak semmiben, normális nevelést kaptam,szóval engem ne minősíts mert nem gondolom hogy ebben behódolás lenne.

De úgyis addig fogod magyarázni amig neked nem lesz igazad.

Egyébként annyiban egyetértek veled hogy a kérdező szülei túlzásba estek ezzel a szabályozgatással. De ők a szülei, úgyis az lesz amit ők mondanak, mert látod ha menni akar akkor jön a sértődés hogy akkor menjen ahova akar.

2017. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Én senkinek nem hódoltam be soha." - "De ők a szülei, úgyis az lesz amit ők mondanak,.." - ehhez képest egyértelműen a behódolás mellett állsz, arra bíztatsz, mint látható. Én meg ugyanerre azt mondom, hogy a Kérdezőnek végre a sarkára kell állnia, ha nem akar szenvedni és vesztes lenni... ha a szülei besértődnek, majd megnyugszanak... ilyesmin túlesett már az emberek többsége, csak általában 16-17 éves korban, mert hát az ilyen csaták megvívásának általában akkor van itt az ideje... meg hát akkor a szülő még bőven kompromisszum-kényszerben van, tehát egyszerűbb is.

Az meg, hogy te mit mondtál el a szüleidnek és mit nem, az totál off, mert - mint írtad - a te szüleid normálisan álltak a dolgaidhoz, ami egy teljesen más szitu, mint a Kérdezőé. Ez a baj vele, és nem az, hogy te elmondtad-e a főiskolás jegyeidet nekik vagy nem... az a te dolgod, magánügyed.

2017. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!