Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire viseli meg a kulfoldi...

Mennyire viseli meg a kulfoldi tavollet a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Angliabol koltoztunk haza parommal es most 19 honapos kisfiunkkal. Azt gondoltuk jobb lesz itthon, ami reszben igaz is de nem lett annyi megsporolz penzunk, hogy sajat lakast vegyunk. Na most a volt fonokom felkeresett, hogy szivesen latna a koreikben ujra. A szuleim szivesen fogadnak a paromat es a fiam amig ossze jonne a lakas ara (max 6 honap). Igazabol nem is a parommal valo kapcsolattol felek, hogy elromlik, inkabb a fiam hianyatol. Borzalmasan ragaszkodo vagyok, mar a gondolattol is elsirom magam, hogy nem o fog puszikkal kelteni reggel ahogy mindig teszi.... Mit tegyek? Menjek vagy ne? Hogyan kuzdhetnem le ezt a ragaszkodast? Tudom, hogy jobb lenne utana, minden konnyebb lenne egy sajat lakassal, nincs alberleti dj, nincs hitel stb de borzalmasan emeszt a dolog. Nem sok idom van sajna mert 5 nap mulva repulnom is kellene.

#külföld #kapcsolat megvisel
2017. jún. 11. 00:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

"Most komolyan, hol dolgoztál, hogy magyarként olyan faszán kerestél, hogy fél év alatt össze fog jönni több millió?"


Angliába nem kell jó helyen dolgozni ahhoz hogy összejöjjön. Fél év alatt még a legszarabb helyen is összejön. Mivel egyedül megy lakhatásra meg élelmoszerre nem kell sokat költeni, teljesen más családostul mint egyedül.

2017. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Kb 4 millio kellene meg, ami 6 honap alat siman osszejon gond nelkul, de nem ez a lenyeg... A fiam erdekel jobban, nem a penz de a jovobe is tervezni kell, es az o jovojet is szem elott tartani.
2017. jún. 11. 09:34
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
"A fiam erdekel jobban, nem a penz de a jovobe is tervezni kell, es az o jovojet is szem elott tartani."-Akkor nem kellett volna hazavinni... Szegény gyereknek meg lett volna a lehetősége normális lehetőségek között felnőni, de nem... Vidd vissza, és maradjatok ott, gondolj a gyerekre.
2017. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Ja, bocs már, miért is feltételeztem, hogy a 9 hónap gyes után ancika is elment dolgozni part time-ba, hogy két kereset legyen...
2017. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Most nem ertem mi a problematok... Egyebkent jobb elete ott? Annyira nezopont kerdese ez is, 10000x boldogabb itthon! A parom is, en is! Nem ez volt a lenyeg. Nem ertem minek oktatni, nyilvan itt mindenki mindenkibtud mindent
2017. jún. 11. 09:58
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Persze, 19 hónaposan ott boldog, ahol ti azok vagytok... Aztán majd ha 19 évesen számonkéri, hogy miért kellett hazamenni, ne csodálkozz... Persze, akkor még mindig kijöhet, de a nulláról kell kezdeni. Ha itt nő fel, az egészen más. Kijössz fél évre, hazamész, veszel egy lakást, aztán mi lesz? Ez rólatok szól csak, ha a gyerek érdekelne, nem vitted volna haza. De hogy a kérdésre is válaszoljak, fél év alatt nem megy tönkre a házasságod, a gyerektől meg te döntöttél úgy, hogy távol maradsz, akkor viseld el.
2017. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A gyereknek az kell, hogy legyen egy biztos hatter mogotte, korulotte legyenek a csaladtagjai, legyenek baratai... Itt nincsenek, nem voltal a helyzetunkben, n lattad rajtuk azt amit en... Koszonom a valaszt!
2017. jún. 11. 10:34
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Jajj annak aki Magyarországon születik, nevelkedik?

Mióta?

Nem is tudtam. Drága válaszolók.


Ez itt a biztos sikertelenség övezete?

Vagy csak ti nem vagytok életképesek?


Az életminőséget a normálisabbak nem pénzben mérik.


Úgy kell viszonyulni a kicsihez, hogy felnőttként ne számonkérjen hanem tiszteljen mint szülőt.


Ha pedig azt írta a kérdező, hogy a párja miatt nem aggódik akkor a téma azon része lezárva.

2017. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Jól lepontoztak, amiért azt írtam, hogy csakis a családdal együtt mennék. Pedig szerintem azért vagyunk egy család, hogy jóban, rosszban, egészségben, betegségben együtt legyünk. Nekem az nem családi élet, hogy apuka kint melózik, én otthon a gyerekkel és jó esetben pár hetente látjuk egymást. Nem azért lett családom, hogy a szomszédot gyakrabban lássam, mint a férjemet.
2017. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Azert jottunk haza mert nem ereztuk jol magunkat. Szeretjuk a hazankat boldogabbak vagyunk itt. Ennyi. Hulyeseg, hogy itt nincs lehetoseg, mi se azert mentunk ki mert muszaly volt hanem mert ki akartuk probalni magunkat.
2017. jún. 11. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!