Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire viseli meg a kulfoldi...

Mennyire viseli meg a kulfoldi tavollet a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Angliabol koltoztunk haza parommal es most 19 honapos kisfiunkkal. Azt gondoltuk jobb lesz itthon, ami reszben igaz is de nem lett annyi megsporolz penzunk, hogy sajat lakast vegyunk. Na most a volt fonokom felkeresett, hogy szivesen latna a koreikben ujra. A szuleim szivesen fogadnak a paromat es a fiam amig ossze jonne a lakas ara (max 6 honap). Igazabol nem is a parommal valo kapcsolattol felek, hogy elromlik, inkabb a fiam hianyatol. Borzalmasan ragaszkodo vagyok, mar a gondolattol is elsirom magam, hogy nem o fog puszikkal kelteni reggel ahogy mindig teszi.... Mit tegyek? Menjek vagy ne? Hogyan kuzdhetnem le ezt a ragaszkodast? Tudom, hogy jobb lenne utana, minden konnyebb lenne egy sajat lakassal, nincs alberleti dj, nincs hitel stb de borzalmasan emeszt a dolog. Nem sok idom van sajna mert 5 nap mulva repulnom is kellene.

#külföld #kapcsolat megvisel
2017. jún. 11. 00:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem is az a család amit Arany írt a Családi kör- ben.


Most mégis más a világ és nem húzhatod ki magad bizonyos dolgok alól.

De a szeretet az szeretet és azzal bármi kompenzálható.


A leírtak értelmében 6 hónapról van szó, ha egy életet tervezne így a kérdező akkor természetesen én sem adnék sok esélyt neki, hogy családja lesz.

2017. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Menjél. Tényleg gondolja jövőtökre. Fél év nem nagy idő és nem is mész olyan messze, Angliából jól tudsz, tudtok repkedni, olcsón. Bezzeg ha a férfi menne ki, akkor senki nem lenne felháborodva. Neked is jót tesz, mert ahogy leírtad szerintem már egészségtelenül ragaszkodó Vagy, jót tesz az önállóság.
2017. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
A ferfi megy ki, marmint en :D de igazad van ettol eltekintve. Koszi mindenkinek!
2017. jún. 13. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!