Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Három hét múlva lesz az esküvőnk a párommal, aki végtelenül jólelkű és tisztességes. A szüleim, akik tehetősebbek, ellenzik a kapcsolatunkat mert a párom családjában vannak gondok (alkoholprobléma pl) és anyagilag sem állnak jól a szülei. Én ezzel sosem foglalkotram, mert mindig azt néztem hogy az én párom jelleme milyen, de a szüleim mindenben kivetnivalót látnak, és ocsmàny módon kritizálják a családjával együtt. Szerintük haszonlesők, pedig soha nem volt semmilyen incidens. Kb egy. Féléve rémálom minden napom. Apám most kitalálta hogy mindenem azt az esküvő előtt irassam rá, hogy ha válunk (amit alig várnak), akkor nehogy elvegye a pàrom vagy a családja. Felnőtt nő vagyok (27 éves) de annyira zsarolnak lelkileg, hogy egyszerűen nem tudom mit tegyek már hogy ez végetérjen! Valakinek valami külső jó meglátása van-e?
2017. jún. 12. 00:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
#20, abban, hogy az ember döntéseket hoz, automatikusan benne van az is, hogy néha rosszul dönt, a felnőtt élet már csak ilyen. De még a legrosszabb saját döntés is jobb, mint a legjobb ráerőszakolt.
2017. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
68%
Mért nem írtok inkább házassági szerződést? Így garantálva lenne h egy esetleges válásnál marad minden a tied ill. nem kellene apádra íratnod és nem tudna vele zsarolni. A kecske is jól lakik a káposzta is megmarad.
2017. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!