Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mivel lehet titeket...

Szülők, mivel lehet titeket meggyőzni, hogy együtt aludhasson a fiatok/lanyotok a barátnőjével/barátjával?

Figyelt kérdés

Nemsokára 2 hónapja lesz, hogy együtt vagyok barátommal és lassan fel szeretném vetni anyának, hogy együtt aludhatunk-e?

Az még eléggé nagy kérdés, hogy nálunk vagy náluk aludnank-e.

És tudom, hogy a 2 hónap nem olyan hosszú idő, de anyának szimpatikus a barátom és engem is bírnak a szülei.


Én 17 éves vagyok, o 18

A legtöbb szülőben nyilván az merül fel, hogy biztos akkor fogunk majd lefeküdni egymással, ami hülyeség.

Nyilván akarnánk, már rég megtehettuk volna nappal



2017. jún. 12. 15:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%
2 hónap járás után még semmivel. Minimum félév és jól meg kell ismernem a fiút. Ha minden OK, akkor meg nem is kell győzködni.
2017. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ezt anno a párom - szintén 17 évesen - úgy oldotta meg, hogy fogta magát, is itt aludt nálam. A szex meg már rég megvolt eddigre:)

A napokban vagyunk 20 évesek:)

Szóval engem úgy győzne meg a lányom, hogy közölné, hogy a pasijánál alszik, én meg közölném, hogy "OK" - és kész.

2017. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is hasonló volt a helyzet, mint ahogy az utolsó írta.

Én szintén 17 voltam a barátom meg 18, egy hónap járás után mondtam anyukámnak, hogy ha megengedi akkor a barátomnál aludnék hétvégén, ő meg annyit mondtott, hogy oké, de ésszel, nem akar még unokát stb. Ennyi volt. Ismer anyukám, tudja, hogy nem vagyok és már akkor se voltam egy felelőtlen csitri. Akkor nem is feküdtünk le, csak később, de azóta is együtt vagyunk lassan 3 éve. :)

Anyukámnak mindig az volt az elve ezzel kapcsolatban, hogy vagy így vagy úgy, de ha a kamasz pl. el akar menni bulizni, akkor úgyis elmegy, ha meg le akarnak feküdni a barátjával, akkor úgyis megoldják, csak annyi a különbség, hogy titokban. Hárman vagyunk lányok, én vagyok a legkisebb, szóval tudja miről beszél, de amúgy egyinkünk se volt olyan nagyon "kicsapongó", lázadó tini, talán éppen azért, mert nem voltak akkora korlátok, mint itt egyes válaszolók elméjében. :/

A kérdésre csak annyit, hogy te tudod milyen anyukád. Mindenesetre szerintem csak simán kérdezz rá, ha nem akarja megengedni, akkor úgyse fogja, akármivel próbálod meggyőzni.

20/L

2017. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon csalódott lennék, ha a lányom 2 hónapos kapcsolatban már a fiú ágyában van. Nem k..vát nevel az ember jó esetben. Utána csodálkozik sok nő, hogy a férfi nem becsüli. Nincs is miért becsülni a könnyű prédát. Az átlag magyar nőnek alig van erkölcse. A magyart direkt hangsúlyoztam. Mi külföldön élünk és itt más a helyzet.
2017. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

"Nagyon csalódott lennék, ha a lányom 2 hónapos kapcsolatban már a fiú ágyában van. Nem k..vát nevel az ember jó esetben. Utána csodálkozik sok nő, hogy a férfi nem becsüli. Nincs is miért becsülni a könnyű prédát."


Ezt majd elmondom a férjemnek holnapután, az ezüstlakodalmunkon, hadd röhögjön ő is.:D


" Az átlag magyar nőnek alig van erkölcse. A magyart direkt hangsúlyoztam. Mi külföldön élünk és itt más a helyzet."


Valóban? És mi a helyzet a 3. randis szabállyal?:D

2017. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

1. Ezt anya így nem fogja megkérdezni, de nekem amúgy is egyértelmű, hogy védekezni fogunk, ha arra kerül a sor 😃



3. Nem azért mondtam, hogy 2 hónap, mintha én soknak tartanám, csak közöltem a tényt, mivel valaki biztos megkérdezte volna, hogy mennyi ideje vagyunk együtt.

Miért is a felnőttek játéka?



Túrórudi2: miért is?



9. Épp ez az, hogy nem akarunk szexelni éjszaka, nem ezért akarunk együtt aludni.

Ha akartuk volna, meg lehetett volna oldani.

Ha esetleg több hónapja járnánk és nem 1x szexeltunk volna, akkor sem csinálnánk éjszaka, mivel náluk és nálunk is eléggé közel vannak egymáshoz a szobák, nem kellene, hogy ne adj' isten bárki bármit meghalljon.



10. Miért csak jarogatas?



14. Az, hogy együtt alszunk, közel sem egyenlő azzal, hogy szexelunk is, bár ezt sok szülő így gondolja...


És azt, hogy "a fiú ágyában van"-> arra gondolsz, hogy szexelnek?


Meg mi az, hogy "nem k+ -t nevel az ember jó esetben" ??

Azért, mert vele akarok ALUDNI, miért lennék k+ ???

2017. jún. 13. 14:47
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

#14, látom, van kis gondod a magyar szavak értelmével... a k***a az nem időhatározó szó, hanem olyan személy, aki anyagi természetű ellenszolgáltatásért szexel... az erkölcs szintén nem időhatározó szó, hanem egy értékrend megléte, lehet erkölcsösen az első randin is...

Kérdező, szerintem tök mindegy, hogy szex vagy nem szex, az a ti magánügyetek, nincs ezzel semmi gond egyik esetben sem.

2017. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki csak a sexre gondol??

17 évesen aludtam már lánnyal,jót aludtunk(nem csak egyedül lehet jót aludni). Sokkal másabb mintha csak nappal találkoznánk,az ébredés is egy élmény,sokkal bensőségesebbé válik a kapcsolat. S csak mellesleg megjegyzem hogy ez idő alatt nem volt merevedésem,vagy nem a sexnek a reményében mentem bele hogy aludjunk együtt,hanem kettőnk miatt. Szüleim meg csak örülnek ha jól kijövök a lányokkal. Az hogy mennyi idő múlva történik ez meg az nem sokat jelent,ha jól kijönnek az emberek,hasonlóan gondolkodbak 2 hónap is elég,amúgy meg a szülő bizhatna a saját gyerekében,elvégre nem vagyunk már ovisok.

2017. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem várj még, ez tényleg nagyon kevés túl kevés. Akkor is, ha csak alvás. Ha mindent az első hónapokban csináltok, hamar meg fogjátok unni egymást.


Btw, az én esetem meg már a ló túloldalán van, de hát sajnos 2 és fél év után sem engedik, hogy együtt aludjak a barátommal, viszont még mindig élünk, és annál is jobb lesz, ha végre lehet.


17/L

2017. jún. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

Az egyuttalvas a felnottek jateka.

En eskuvo utan aludtam eloszor a ferjemmel.

26 ev utan ma is emlekszem az elso reggelre olyan kulonleges volt.

2017. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!