Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mivel lehet titeket...

Szülők, mivel lehet titeket meggyőzni, hogy együtt aludhasson a fiatok/lanyotok a barátnőjével/barátjával?

Figyelt kérdés

Nemsokára 2 hónapja lesz, hogy együtt vagyok barátommal és lassan fel szeretném vetni anyának, hogy együtt aludhatunk-e?

Az még eléggé nagy kérdés, hogy nálunk vagy náluk aludnank-e.

És tudom, hogy a 2 hónap nem olyan hosszú idő, de anyának szimpatikus a barátom és engem is bírnak a szülei.


Én 17 éves vagyok, o 18

A legtöbb szülőben nyilván az merül fel, hogy biztos akkor fogunk majd lefeküdni egymással, ami hülyeség.

Nyilván akarnánk, már rég megtehettuk volna nappal



2017. jún. 12. 15:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20, te ezt akartad, a Kérdező meg nem ezt akarja, ez ennyi. Én pár hét után aludtam először az akkor Kérdező-korabeli (17) barátnőmmel, és mi is emlékszünk rá 20 év távlatából:)
2017. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van, nem kellett győzködjön. 15 éves volt mikor megkérdezte aludhat e nála b,nője. Kérdésem annyi volt szülei tudnak-e róla ? Felhívhatom őket ? A válasz igen volt mellékelve egy telószámmal.

Természetesen elkezdetem a védekezzetek témát,de fiam mondta anya csak alszunk :) Korai lenne még a szex . De igen tudom kell gumi !

Mára már 19 éves , bármikor feljöhet b,nője .

2017. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel, szólnia kéne, hogy aznap nem jön haza. Kedves válaszoló szülők: hogy várjátok, hogy felnőttként viselkedjenek a gyerekeitek, ha minden megtiltotok nekik?

(Feltéve az egész elején, hogy mindent tud a védekezésről, bár 17-18 évesen ez elvárható)

2017. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
"Btw, az én esetem meg már a ló túloldalán van, de hát sajnos 2 és fél év után sem engedik, hogy együtt aludjak a barátommal, viszont még mindig élünk, és annál is jobb lesz, ha végre lehet." - hát nem tudom, én max fél év után léptem volna egy ilyen pártól... nem, nem a szex miatt első sorban - hanem azért, mert nem jelezne semmi pozitívat a jövőre nézve, ha az illető még 17 évesen is ennyire konfliktus-kerülő, ennyire a szülei befolyása alatt áll, ennyire nem lehet rá számítani, hogy képes kiállni a közös érdekeinkért. Az meg különösen hátborzongató, hogy a végén még meg is ideologizálja, hogy miért nem baj az, ha nekünk rossz.
2017. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez 15 éves kor környékétől már nem nagy dolog. Igazából teljesen természetes.
2017. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, ha tudom, hogy a gyerekem felelősségteljes.


Én 17 évesen aludtam először együtt a mostani barátommal, nem is voltunk együtt, másnap döntöttünk úgy, hogy akkor próbáljuk meg. :) Nem volt szex, és utána sem még hónapokig (pedig rendszeresen együtt aludtunk), nem ezen múlik.

2017. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!