Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg szüleimet,...

Hogy győzzem meg szüleimet, hogy abbahagyhassam a jogsi megszerzésének folyamatát? 17F (Lent teljes sztori)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, múlt nyáron nagy lelkesedéssel elkezdtem csinálni a jogsit. A kressz elsőre meglett, nagyon örültem neki. elsősegély se volt más, mert ezekre volt időm magamba készülni, addig készültem, hogy biztosra tudjam, és elsőre minden ment is.


De aztán jött a vezetés. 50óra után elmentem az első vizsgára. Még bármelyik feladat elött oldaltávolság meg nem hagyása miatt megbuktam. Ez persze lelombozott, de úgy voltam vele, majd másodjára, el tudom fogadni ha valami az én hibám, beismerem, hogy fair volt hogy megbuktam.


A második próbán, lámpás kereszteződésben jobbra kanyarodásnál a holttérbél gyorsan érkezett egy biciklis, bicikli úton, nem vettem észre, az oktató velem együtt nyomta a féket. Itt teljesen összetörtem, annyira azt éreztem, hogy ez csak a szerencsén múlott. Ha most egy autóval előrébb vagy hátrébb állok, semmi gond sem lett volna, csak pont ott lenni nagyon szerencsételen volt.


ezután azt mondtam otthon, hogy fel akarok hagyni az egésszel, de arra hivatkozva, hogy már rengeteg pénzt beleölt a család végig kell csinálnom.


Teljesen megutáltam a vezetés, mindig ideges vagyok, pánikolok a vizsga alatt. Ha meg is lenne a jogsi, nemhiszem hogy szívesen vezetnék, csak szeretnék túllenni rajta, de biztos vagyok hogy megint csak megbuknék.


Mit csináljak? Van egy kis félretett pénzem a tavalyi nyári munkából, próbáljam meg megkenni a biztost, vagy azt nem lehet megcsinálni?


előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 18. 22:47
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
38%

"a két bukás miatt utáltad meg a vezetést.Ha àtméssz,amkor meg imádni fogod " - nem kellene itt hamis illúziókat keltve látnokoskodni... van egy rakat ember, akinek van jogsija, akár évek óta, mégse szeret vezetni. Itt van mindjárt életem párja, 10 éve van jogsija, autónk is van (szóval nem kölcsönkocsi-para) mégse szeret... aminek persze egyenes következménye, hogy engem nyúz, hogy szerezzek jogsit - pedig reméltem, hogy kihagyhatom az életemből ezt a papírt...

Na, erről ennyit. Szóval egyáltalán nem igaz az, hogy akinek van jogsija, az mind megszereti a vezetést.

2017. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!