Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a gyerekeimmel...

Mit csináljak a gyerekeimmel a szünetben?

Figyelt kérdés

Itt a nyári szünet és idén az egészet itthon töltik. A nagy lány 17 éves, a kicsi 12. A nagy szeretett volna dolgozni menni, de úgy gondolom ráér majd egész életében, és egyébként sem volt még soha. Az itthoni munkát se úgy csinálja meg ahogy én mondom, hanem a maga feje után, akkor hogy lenne képes felelősségteljesen munkát vállalni?

Tavaly anyumnál voltak és eddig mindig, de mostmár nem vállalja őket mert ő is akar egy szabad nyarat.

A táboros lehetőség is kilőve mert nem merem elengedni őket úgy, hogy nem felügyelhetem, hogy mit csinálnak.

Hova vigyem őket akkor?



2017. jún. 29. 19:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
35%
Akik annyira mondogatják a tábort azoknak mennyi pénzük van? Felénk napközis tábor 1 hét 15-20 ezer és a nyár meg hosszú. 4 hét tábor 80 ezer, aztán nyár végén iskolakezdés 2 gyerekkel szintén nem olcsó. A nagy menjen dolgozni legalább keres egy kis pénzt, egy nyár alatt legalább 100-120 ezret össze lehet szedni.
2017. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az itthoni munkát se úgy csinálja meg ahogy én mondom, hanem a maga feje után, akkor hogy lenne képes felelősségteljesen munkát vállalni? - sajnálom szegény gyerekedet, amiért így beszélsz róla!


De basszus, akkor zárd kalitkába őket, idióta liba vagy, akitől a gyerekei úgy fognak menekülni, amint tehetik, hogy csak lesel.

2017. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó, látom, te a gyerek vagy, akkor anyádra él, amit írtam.


Mellesleg bejelentkezel diákszövetkezetbe, és ha kapsz melót elmész. Mit csinál anyud, rád zárja az ajtót? Ugyan már!

2017. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
13%

Minek írsz ki anyukád nevében kérdést? :D :D Ez egy vicc :D :D

A 12 éves húgod nyugodtan otthon maradhat, nem is muszáj táborba mennie, ha nem telik rá, sőt... a mamátoknak sem kötelessége vigyáznia rátok, bár elég fura, h azt mondja, h lesz egy szabad nyara.

Lehet anyukád nem azért nem akar engedni titeket, mert nem tud felügyelni, csak te gondolod így. Miért nem beszéled meg vele?

2017. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!