Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap anyukámról kiderült,...

Tegnap anyukámról kiderült, hogy rákos, nem sok ideje maradt hátra. Mi lesz velem és a húgommal?

Figyelt kérdés
Édesapánk 7 éves koromban meghalt, azóta egyedül élünk édesanyánkkall. Nagyszüleink sem élnek már, csak egy papánk, de ő Alzheimer kórban szenved, nyugdíjas otthonban van. Én 16 éves vagyok, húgom 10.

2017. júl. 20. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 Metionin ***** válasza:
73%
Testvéreket már nem szednek szét.
2017. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
87%

Ha hasnyálmirigy, akkor ez nagyon gyors lesz.

Tölts minél több időt édesanyáddal és vele beszéld át ezt az egészet.

2017. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 Metionin ***** válasza:
64%
A külföldi rokonokkal amúgy tartjátok a kapcsolatot? Jó lenne már most beszélni velük erről, hogy tudják előre ők is és ti is hogy mire számíthattok, vállalnak-e titeket, ne akkor tudják meg hirtelen ha a gyámügy szól nekik. Illetve anyukátok is kijelölhet leendő gyámot már most, érdemes lenne gondolkodni rajta. Neked már csak 2 év a nagykorúságig de a kistesódnak még sok...18 évesen, főleg ha tovább is tanulsz, nem fogják egyből rád ruházni a felügyeletét, ezért főképp az ő szempontjából lenne ez fontos, hogy ne nevelőszülőknél húzzon le még 8 évet.
2017. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
82%

8700 Marcali, Berzsenyi utca 114.

Ez Marcaliban a Családsegítő Szolgálat címe. Be kellene menned segítséget kérni mielőbb..

2017. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Sokat gondoltam Rátok! Sikerült megoldást találni?
2017. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
72%
Hogy van Anyukád? Mi történt azóta?
2017. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
58%
Ki az a beteg aki lepontoz mindenkit?
2017. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:

Köszönjük az érdeklődést!

Anyukám megkérdezte a németországi rokonokat, akik azt mondták, anyagilag nem igazán tudják vállalni a nevelésünket, de mindent megtesznek az ügy érdekében. Nekem ez nemleges válasznak tűnik, nem tudom, mi lesz velünk... Anyukám egyre rosszabbul van, nagyon sürget az idő.

2017. aug. 1. 20:03
 39/79 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos most már minden véget ért.

Édesanyám ma délután meghalt. Húgom és én nevelőszülőkhöz fogunk kerülni, mivel a németországi rokonok nem vállaltak el minket. Köszönöm még egyszer mindenki segítő, együttérző kommentjét. Jelen pillanatban úgy érzem, én ezt nem fogom tudni végig csinálni. De tudom, hogy a húgom miatt muszáj erősnek maradnom. De így, hogy rajta kívül nem maradt senkim, nagyon nehéz. 😢

2017. aug. 16. 22:04
 40/79 anonim ***** válasza:
91%
Részvétem:(
2017. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!