Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap anyukámról kiderült,...

Tegnap anyukámról kiderült, hogy rákos, nem sok ideje maradt hátra. Mi lesz velem és a húgommal?

Figyelt kérdés
Édesapánk 7 éves koromban meghalt, azóta egyedül élünk édesanyánkkall. Nagyszüleink sem élnek már, csak egy papánk, de ő Alzheimer kórban szenved, nyugdíjas otthonban van. Én 16 éves vagyok, húgom 10.

2017. júl. 20. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
74%

nagyon büszke lehetsz magadra, hogy egy ilyen dolog utân összeszedted magad ės igy helyálltàl az ėletben.

Le a kalappal a nevelő szüleid előtt is!

Kívánom hogy csak jó dolgok törtėnjenek veletek mostantól!

2019. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
66%

A saját anyám temetésén nem sírtam, de most kicsordult a könnyem. Nagyon büszke vagyok rád! Figyelemmel követtelek benneteket az "elejétől" fogva. Nagyon örülök, hogy sikerült elrendeződnie az életeteknek. Sok sikert mindenhez nektek!

<3

2019. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
87%
Kedves Kérdező, hogy alakultak a továbbiak? Megtörtént az örökbefogadásotok? Remélem, az egyetemen is sikeres vagy, és most már minden a lehető legjobban alakul!
2021. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
92%
Hogy vagytok azóta?
2021. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
87%
Szia én csak most akadtam a történetedre. Őszinte részvétem anyukád miatt . Hogy vagytok azóta sikerült az egyetem ?
2021. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
87%
Mi történt veletek azóta?
2021. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, hogy még ennyi idő után is érdeklődtök felőlünk, nagyon jól esik, hogy gondoltok ránk. 🙂 A nevelőszüleink hivatalosan is örökbe fogadtak minket, a húgom szeptemberben kezdi a középiskolát, én szerencsére jól veszem az akadályokat az egyetemen. Szereztünk barátokat, májusban megszületett a kisöcsénk. Én egyetem mellett, és most nyáron is dolgozom, kevesebb kicsit a szabadidőm, de szeretném segíteni a családomat, amennyire csak lehet. Találtam magam mellé egy okos, vicces, megértő, csodálatos társat, akivel októberben leszünk együtt egy éve. 🙂

2021. júl. 19. 20:37
 78/79 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülünk nektek, Kérdező! Kívánom, hogy most már csupa jó dolog történjen az életetekben. Legyetek nagyon boldogok!
2021. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
100%
Úgy örülök, hogy időnként bejelentkezel. Rendszeresen visszanézek ide a kérdéshez, hogy van-e új hír. Legyetek nagyonnagyon boldogok!!!!!!
2021. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!