Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap anyukámról kiderült,...

Tegnap anyukámról kiderült, hogy rákos, nem sok ideje maradt hátra. Mi lesz velem és a húgommal?

Figyelt kérdés
Édesapánk 7 éves koromban meghalt, azóta egyedül élünk édesanyánkkall. Nagyszüleink sem élnek már, csak egy papánk, de ő Alzheimer kórban szenved, nyugdíjas otthonban van. Én 16 éves vagyok, húgom 10.

2017. júl. 20. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen, hogy még mindig érdeklődtök felőlünk. Jelen pillanatban egy gyermekotthonban lakunk a húgommal. Sajnos most nincs jobb megoldás.

2017. dec. 6. 22:37
 52/79 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz!


Nehéz bármit is mondani nemhogy okosat!

Egy dolgot: tartsatok ki és szeressétek egymást!


Vigyázzatok egymásra!

2017. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
0%
Jobbulást kívánok!
2018. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, hogy nem ez most a legnagyobb gondod, ezért szólok: az örökölt vagyonotokra nagyon vigyázz, nehogy elsikkassza a gyám, vagy elherdálja!
2018. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
92%

Szia, kedves kérdező!

Hogy vagytok?



Milyen az intézetben, ott vagytok még?

2018. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom az egészet, csak annyit kívánok nektek,hogy legyetek a legeslegboldogabbak ezekután egész életetekben!!! Kitartást,kibírjátok valahogyan..egymásra mindig számíthatok és anyukátok fentről vigyázz rátok!
2018. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést és a sok pozitív kommentet!

Igen, még mindig itt vagyunk. Nem túl jó, sajnos a legtöbb gyerek nagyon más családi háttérrel érkezett ide. A nevelők között vannak nagyon kedvesek, de borzalmasak is. Reméljük, már nem sokáig kell itt maradnunk.

2018. febr. 23. 12:23
 58/79 Krecc15 válasza:
100%
Szomorú a helyzet,én is ezt éltem át,csak nekem kicsit több időm volt elbúcsúzni anyámtól,én 8 hónapig néztem ahogy szenvedett,amennyit sírt,és elég jól lerombolta az idegrendszeremet,én is 16 éves vagyok,nekem karácsony előtt 2 nappal halt meg anyum,és sok erőt,kitartást kívánok!
2018. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim válasza:
91%

Nagyon sajnálom ami veletek történt.

Belegondolni is szörnyű, hogy ilyenek megtörténnek.

Én is 16éves vagyok és az írásaid alapján nagyon erős vagy.

Kitartást, vigyázz a húgodra.

Remélem az életetek ezek után már csak jobb és jobb lesz.

2018. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim válasza:
0%
.
2018. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!