Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok egy 7...

Ti hogyan reagálnátok egy 7 éves ilyen mondatára?

Figyelt kérdés

Megengednétek vagy nem és ha büntetnétek hogyan? Előre elnézest kérek a káromkodásért de direktben idéztem tőle

Mondat: Anya,nem hallom tőleg a Herby-t és ha nem fogod be a mocskos pofádat akkor levágom a fájós lábad és a popódat méteresre tágítom szét.

Semmi túlzással írtam le amit húgom momdott, szüleim nem tudtak mit reagálni.



2017. aug. 1. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim válasza:
90%
A szülőktöl tanul legtöbbet :). Aztán a videókból ès így tovább ès így tovább
2017. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a videókból tanulja. Szüleim is káromkodnak néha de nem ennyire
2017. aug. 1. 22:00
 3/78 anonim ***** válasza:
91%

Jót röhögtem.

Az eszével győzd meg hogy így nem beszélnek művelt emberek. Hanem például a börtönökben a legalja bűnözők és a mindennapi életben nem szokás így beszélni.

2017. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
95%
Elgondolkodnék, hol hallhatta ezt.
2017. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogad szót. Nem lehet vele beszélgetni rendesen.
2017. aug. 1. 22:02
 6/78 anonim ***** válasza:
76%
Egy jó nagyot a szájára csapnék!!! Majd elbeszélgetnék vele hogy így nem beszélünk!!!
2017. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
85%

Az en ovisom is mondott hasonlo durvat. Csak en vagyok az anyja...

Nem tolem tanulta, de mindegy is kitol, boven hallhat ilyet tomegkozlekedesi eszkozon, boltban, mas gyerekektol stb.


Epp ezert olvastam a temaban es amit en talaltam az az volt, hogy ha egyszer mond ilyesmit, es nagy hirtelen nem szol ra senki semmit es kesobb ez nem ismetlodik, akkor el kell felejteni.

Ha viszont kovetkezoleg is hasznalja, modja a csunya kifejezeseket, akkor meg kell mondani a koranak megfeleloen (7 evesne nagyon egyszeruen), hogy ezzel bantja anyat/apat, rosszul esik. Ha kerdezi miert, akkor el lehet magyarazni pl.: pofaja a lonak van, nekem szam van es nem koszos stb.

Szoval ha ez most igy elhangzott es tobbet nem mondja, akkor szerencsetek van:-).

2017. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
80%

Hááát, először én is levegő után kapkodnék.... :D


Valószínűleg (miután magamhoz tértem) lekapcsolnám a tévét és kérdezgetni kezdeném a gyereket, hogy kitől hallott ő olyat, hogy "befogod a mocskos pofádat", meg honnan merített olyan ötletet, hogy az anyja popóját tágítsa.

Könnyen rámondjuk, hogy az óvodában, de fölmerül a kérdés, hogy miért ezt jegyzi meg, ill. hogyan meri ezt a szüleinek mondani.

2017. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egy jó időben megeresztett atyai pofon nem ártana.
2017. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
Már egy 2-3 éve folyamatosan káromkodik és nem egy olyan aranyos kislány aki tündér és nem akar megbántani senkit, elég gonosz és direkt csinalja mert tudja hogy ez bánt minket. A másik hogy ha apám ráordít vagy anyám akkor csak kineveti őket...
2017. aug. 1. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!