Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok egy 7...

Ti hogyan reagálnátok egy 7 éves ilyen mondatára?

Figyelt kérdés

Megengednétek vagy nem és ha büntetnétek hogyan? Előre elnézest kérek a káromkodásért de direktben idéztem tőle

Mondat: Anya,nem hallom tőleg a Herby-t és ha nem fogod be a mocskos pofádat akkor levágom a fájós lábad és a popódat méteresre tágítom szét.

Semmi túlzással írtam le amit húgom momdott, szüleim nem tudtak mit reagálni.



2017. aug. 1. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:
Norbert
2017. aug. 1. 22:33
 22/78 anonim ***** válasza:
82%

Nem ráordítani kellene, hanem az életkorának megfelelően büntetni. Megvonni tőle valamit, amit szeret csinálni. Az internethasználatot pedig ettől függetlenül is korlátozni kellene, az időt is (pl. napi max egy órára) és a tartalmat is.

Majd kinövi? Aha... a legdurvább időszak csak ezután jön. Ha egy 7 évest nem képesek nevelni a szülők, akkor mit fognak csinálni, ha lázadó kamasz lesz?

2017. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
75%

Én első lépésként a nettől tiltanám el, legalábbis az ilyen videóktól biztosan, Herby nagyon nem neki való...

Először magyarázzátok el neki hogy rossz amit csinál, megbánt anyát/apát. Ha nem érdekli és folytatja, akkor egyszerűen büntessétek meg, nem verni kell hanem eltiltani dolgoktól, érezze hogy rossz amit csinál.

2017. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
77%
Elgondolkoznék azon, hogy talán a net és a tévé mégsem megfelelő bébiszitter, és nem ártana inkább értelmes tevékenységekkel lekötni a gyereket. Mellesleg ebben a korban még semmiféle netes vagy tévés tartalmat nem kellene önállóan néznie, csak amit a szülők betesznek neki.
2017. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
67%
"Ti hogyan reagálnátok egy 7 éves ilyen mondatára?" - mielőtt, vagy miután magamhoz tértem a röhögőgörcsből?
2017. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
14%
Na jó bevallom én is kis koromra ilyenek néztem egyszer de tanultam sajnos....egyszer tesomra mondtam higy hülye de megbántam és bocsánatot kértem... hárbáltol b éedig tiltsd el mert az egy alkovolista g!ci állat...
2017. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
16%
*herbál™ :D
2017. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon egyszerű a dolog! Egy 7 évest nem az internettel neveltetnék fel, és akkor Herbytől sem hallotta volna ezt.

Ha nem tőletek tanulta és nem ti tanítottátok neki, akkor valószínűleg valamelyik kis barátja mutatta meg neki Herby csatornáját. Ne engedjétek neki, hogy nézze, valamint tanítsátok tiszteletre és jómodorra! Tegyetek szülői korlátozást a gépre, telefonjára és akkor nem talál meg ilyen alja videósokat.

2017. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
71%
Majd írd meg azt is, hogy a gyámhatóság hogyan reagált, miután kiment hozzátok. Csak mert ha ezt így folytatjátok, akkor a közeljövőbe számíthattok arra, hogy látogatást tesznek majd nálatok.
2017. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
80%
#29, ne viccelj, a gyámhatóság sajnos még a gyereküket veréssel nevelő bűnözőkhöz se megy ki...
2017. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!