Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok egy 7...

Ti hogyan reagálnátok egy 7 éves ilyen mondatára?

Figyelt kérdés

Megengednétek vagy nem és ha büntetnétek hogyan? Előre elnézest kérek a káromkodásért de direktben idéztem tőle

Mondat: Anya,nem hallom tőleg a Herby-t és ha nem fogod be a mocskos pofádat akkor levágom a fájós lábad és a popódat méteresre tágítom szét.

Semmi túlzással írtam le amit húgom momdott, szüleim nem tudtak mit reagálni.



2017. aug. 1. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
68%

Egy 7 éves gyereknél ez nem normális. Mondom ezt úgy, hogy a bátyáim velem 7 évesen South parkot nézettek, és sokat káromkodtak. De ilyet sosem mondtam egyetlen családtagomnak sem, se akkor, se később. Szóval itt több baj van, mint egyszerű káromkodás... nincs megnevelve.


Valamivel kordában kéne tartani, tiltani őt, elvenni tőle valamit büntetésképp, vagy végső esetben szájon vágni, bár 2 év folytonos randalírozás után nem hiszem, hogy komolyan venne bármit is...


Herby videói pedig valóban, nem egy 7 évesnek valóak, de Ő nem káromkodik direkt gyerekek előtt, és kifejezetten mondani is szokta, hogy a csatornáján semmi keresnivalója nincs egy kisgyereknek. Az, hogy a gyereknek megengedik, hogy mindent nézzen az interneten, nem Herby, hanem a szülő felelőtlensége.

2017. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
57%

Nem youtub hibája meg neté,mert ezt harbi videokat valaki egyszer bekapcsolta neki ,vagy ő maga nézte és gyerek megláta,illetve gyerek tud e olvasni,irni,mert ha nem akkor valaki mindig bekapcsolja neki és elinditja ,youtub megjegyzi mit néz az ember és hasonlokat ajálfel vagy ugyan azt csak folytatást,youtubon van mese gyerekeknek valo is ,zene,film és ilyen nem gyerekeknek valo is ,felnőtek dolga olyan dolgokat keresni,youtobon ami gyereknek valo.

Az én 7 évesem is youtobozik de csak a disney gumimacik meséit ,állati küldetést,mancs őrjárat,magyar népmesék stb néz,de én irom be ezeket és inditom el .


Szülö a hibás ,vagy aki ezt mutata meg neki ezeket a nem gyerekvideokat.mostmár csak az van hogy le kell szoktatni ezekről videokrol .és lehet hogy ha ilyet mondana akkor meglepetés erejével szájonvágnám azt ha meglepődne kőzőlném hogy igy senkivel nem beszélhet,és mehet be szobájába.büntetésből.

2017. aug. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
70%
Ott már csattant volna. Mi lesz ha 16évesen a torkánál fogva rakja majd a falra anyucit?
2017. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
68%

Aki nyakig merül a szarba az nyakig szaros lesz.


Ennek a gyereknek sikerült alaposan megmártóznia.


Talán ki kellene trágyázni a gyerek környezetét.


Amíg a szarban kénytelen dagonyázni, addig csak tovább romlik a helyzete.

2017. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem ki és miért pontozgat itt le mindenkit.

Pl. 40-43. válaszok e pillanatban 0%-on állnak, pedig teljesen korrekt válaszok. A többi is csak 50% körül.

Valami beteg troll így éli ki magát?

2017. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
44%
Biztos a húg. :D
2017. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
55%
Elsőként akkora pofont kapna, hogy a fal adja a másikat. Második lépésként pedig minimum egy hónapig el lenne tiltva a netezéstől. Legalább addig se nézeget olyan videósokat, akiktől ilyen csúnya beszédet tanul!
2017. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a szüleid rontották el, egyedül az ő hibájuk. Ha meg nem engedik hogy rászólj akkor engedd el a füled mellett, majd megtanulják ha az utcán vagy vendégségben is valami hasonló kedves mondatot vág hozzájuk és mindenki lesajnálóan nézi őket mint bukott szülőket.


Ha meg veled így beszél vágd szájba nyugodtan ne foglalkozz a szüleiddel. Velük beszélhet így de te ne hagyd. Gondolom könnyebb videó elé beültetni mint foglalkozni vele meg programokra vinni.

2017. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
33%
"Ha meg veled így beszél vágd szájba nyugodtan ne foglalkozz a szüleiddel." - hát, mondjuk ha a nagyobb gyerekem a 7 éves húgát ütné, valszeg repülne... és majd megtanulná, hogy miféle ostoba, erőszakot támogató tanácsokra nem kell hallgatnia...
2017. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
71%

Régen ezért verés járt és kimosták szappannal a gyerek száját. Most mi van? A szülő nagyot néz, feljön gyakorira és kiírja.

Eszem megáll mennyi töketlen szülő van, ne csodálkozzatok ha a gyerekek mindent megengednek maguknak.

Gyerekként max a hülye vagy es társai hagyták el a számat. Nem voltak "kedvesek" akkor a szüleim. Amit leírtál elképzelni se tudom honnan vette. Ráadásul hosszú szöveg is ahhoz hogy egy gyerek megjegyezze.

2017. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!