Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok egy 7...

Ti hogyan reagálnátok egy 7 éves ilyen mondatára?

Figyelt kérdés

Megengednétek vagy nem és ha büntetnétek hogyan? Előre elnézest kérek a káromkodásért de direktben idéztem tőle

Mondat: Anya,nem hallom tőleg a Herby-t és ha nem fogod be a mocskos pofádat akkor levágom a fájós lábad és a popódat méteresre tágítom szét.

Semmi túlzással írtam le amit húgom momdott, szüleim nem tudtak mit reagálni.



2017. aug. 1. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
23%

Én gyerekem lenne csak annyit mondanék:" gyorsan fuss a szobádba, míg tudsz, mert érzem kezd megpattanni az utolsó idegszálam, ami visszatart attol, hogy agyonverjelek!!!"

Hat igy.

2017. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok: aztán ha lehiggadtam megbeszelnem hany kilos onagysaga...
2017. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
Csak otthon beszel ilyen csunyan vagy az ovodaban is ez volt? Az iskolaban mit mond rola az osztalyfonoke?
2017. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
0%

Tuti hogy egy 7 éves ilyen hosszú mondatot ilyen szavakkal így el nem tudna mondani. Mert ha csak a felét akkor el is hinném a storyt.


Kamu!!!

2017. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is feltunt a mondat hosszusaga. 7 evesek nem szoktak ilyen hosszu mondatokban beszelni.
2017. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a trágárságot én se tudnám így elmondani. Pedig szoktam én is csúnyán beszélni.túl hosszú...
2017. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
70%
74-75, de, szoktak. Az enyem is mond ilyen hosszu mondatokat, csak szerencsere egesz mas tartalommal.
2017. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Hű de jól lepontozzák itt azt, aki esetleg idegesen reagálna 1 ilyen mondatra egy 7 éves kisgyerektől!!

Az a sok pátyolgato, nevetgélő szülő, aki ilyenkor megsimizi a gyereket, meg rityeg-rötyög, írjon majd ide kérlek amikor 18-20 lesz a kölke, hogy mire vitte!Baromi kivancsi vagyok.

(71-es voltam és amit irtam az nem azt jelenti h agyon is verném a gyereket, sőt, én nem ütöttem őket, max a fenekukre kaptak néha.De egy ilyen durva mondatra nem lehet ütyürüpütyürüt játszani...szerencsétlen gyerekeitek...)

2017. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!