Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok egy 7...

Ti hogyan reagálnátok egy 7 éves ilyen mondatára?

Figyelt kérdés

Megengednétek vagy nem és ha büntetnétek hogyan? Előre elnézest kérek a káromkodásért de direktben idéztem tőle

Mondat: Anya,nem hallom tőleg a Herby-t és ha nem fogod be a mocskos pofádat akkor levágom a fájós lábad és a popódat méteresre tágítom szét.

Semmi túlzással írtam le amit húgom momdott, szüleim nem tudtak mit reagálni.



2017. aug. 1. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
70%
En a szajat tagitanam szet ha a gyerekem ilyet mondana!
2017. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
61%

Én jót röhögtem volna rajta xD Ilyet bakker....xD


Szerintem,ha ilyet mond legközelebb,akkor vágd szájba :P Hátha használ.

+Megváltoztatnám a wifi jelszót


Amúgy szüleid miért hagyják,hogy azt a szerencsétlent nézze ? Mit tesznek,ha csúnyán beszél velük a kislány ?

2017. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
73%
Egy jó nagy büdös pof után kétszer meggondolná,hogy mégegyszer így beszéljen.Én is voltam 7 éves de ha ilyet mondtam volna a szüleimnek nem maradt volna fogam az biztos.
2017. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
63%

Értem én, hogy a gyereknevelés nem a fenyítésből áll, de egy tockost vagy pofont lekevernék neki. Esetleg a szájára ütnék az ujjaimmal, és mondanám neki, hogy a cimboráival beszéljen így. Meg hát ugye azt mondanom sem kell, hogy eltiltanám minden olyantól, amitől ilyet tanulhat. TV-zni, gépezni pedig csak az én felügyeletem mellett engedném, és azt is csak meghatározott ideig. Igazából nem is értem, hogy minek gyerek olyan embereknek, akik nem is figyelnek rá.

Ha pedig egy idő után nem javul, elvinném orvoshoz, vagy felkeresnék egy családsegítőt, mert nem szégyen segítséget kérni, ha nem boldogulok valamivel.

Mondjuk eddig nem is szabadott volna engedni a dolgot.

Próbálj meg legalább te nevelni, ha a szülei nem teszik.

2017. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
37%
Sztem ne engedd h herby videoit nezze... nagy vsloszinuseggel onnan tanulta
2017. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
38%

hát lehet, hogy a szüleid nem engedik, hogy segíts nekik a húgod nevelésében, de én magasról tennék rá, mit mondanak, mikor szemmel láthatólag nagyon nme jó irányba halad. Fontosabb az, hogy jól legyen nevelve, mint az, hogy behúzod a nyakad és visszavonulót fújsz. Meg nem kell a szülőknek feltétlenül tudniuk arról, hogy beleszólsz a húgod életébe.

Mert eddig az a benyomásom, hogy te jobban foglalkozol vele, mint ők (javíts ki, ha tévedek).

Mesélnél még a húgodról? Hogyan viselkedik másokkal, felette állókkal, vele egyenrangúakkal és állatokkal?

2017. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
100%
"Meg nem kell a szülőknek feltétlenül tudniuk arról, hogy beleszólsz a húgod életébe. " - ja, mert a lány nyilván szó nélkül hagyná... (talán úgy 3 percig)
2017. aug. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
42%

utolsó: mert a szülők biztosan éjjel-nappal a lányukat őrzik, nem? olyan sosincs, hogy a testvérével van együtt napközben a szülők nélkül, ugye? :)

a kommented kb olyan volt, mintha azt mondanád, hogy valójában a lányon múlik, hagyja-e magát nevelni, vagy sem.

de igazából meg ez azon is múlik, van-e olyan, aki hajlandó rá, hogy nevelje. :)

2017. aug. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
50%

#38, jogos, akkor néhány óra is lehet, mire a szülők hazaérnek:). Egyebekben ld #18: "Igen én a bátyja vagyok és én nem korlátozhatom mert megtiltották,"

(mellesleg én a szülőknek adok igazat ebben)

2017. aug. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
76%

Egy jó nagy atyai pofon kellene neki. De sajnos úgysem fogja megkapni. Évek óta csúnyán káromkodik és még csak 7 éves? Ez az eredménye annak, hogy korlatlanul, ellenörzés nélkül nézhet minden mocskot a youtubon. Mert ezeket nem óvodában hallja. Így beszélni az anyjával és nem tesztek semmit csak néztek?? Massal sem lehet így nemhogy a szülővel. Én határozottan elvenném tőle a telóját, youtubtól eltiltanám, internettől ugyancsak. Nem kisgyereknek való egyik sem.

Párom fia dettó, 8 éves múlt, egész nap a youtubos sz@rságokat nézi, üvölteti. Páromnak ez természetes, nem szól érte. A gyerek minősíthetetlen hangon beszél, kezelhetetlen, az anyjával még durvább. Én besokalltam, kb fél éve lakunk együtt, de már költözöm el. Elég volt.

2017. aug. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!