Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták, hogy...

A szüleim megtudták, hogy díler volt a vőlegényem és most cirkusz van otthon. Mit tehetnék, hogy lenyugodjon mindenki?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt, már teljesen nyugodt életet él, nem is nagyon jár bulizni. Tudtam erről akkor is, de engem ezek a dolgok sosem érdekeltek, nem próbáltam ki semmit.

Múlt héten volt az eljegyzési vacsoránk és ott a mostohatestvérem irigységből megjegyezte anyának, hogy nem gondolta, hogy egy drogdíler egyszer majd nyugodt életet fog élni és visszavesz a tempóból...


Anya most ki van borulva, hogy azonnal szakítsak vele, költözzek el tőle és soha többet ne álljak vele szóba.

Nem érti, hogy az az élet már a múlté (nem is abban az országban él már), nem tartja a kapcsolatot a régi 'barátaival'. Már egy hete megy ez, meg az érzelmi zsarolás, hogy válasszak, vagy a vőlegényem, vagy a családom. Mert hogy ő sosem fog velem többet beszélni, hogy együtt maradunk.


2017. aug. 18. 17:45
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
37%
El ítélni valakit az előéletéért az kicsit gázos...de hát igaz,könnyü rányomni valakire a béjeget,amúgy meg csak az veszi meg az anyagot aki akarja.A diller nem fog oda menni hozzá hogy vedd meg vagy szét verem a pofád.Akinek kell ő kell megkeresse.
2017. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Én megértem mit érzel, én is ismertem olyan srácot akiről ilyen hírek jöttek mentek, de én el sem hittem volna róla, tudom, hogy ez nálatok már konkrét tény, de megértem, hogy téged ez már nem zavar, ez már a múlt. Az én ismerősöm is jóútra tért! :) Szomorú, hogy anyukád választás elé akar állítani, ahelyett, hogy melletted állna, hogy szemmel tartsa a sorsod egy ilyen "szemét" ember mellett. Én ebben az esetben a páromat választanám.
2017. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
28%

@18:00


Talán úgy próbálnám nevelni a gyerekemet hogy ne forduljon meg a fejében hogy drogozni akar. Tudod azért létezhetnek dílerek, mert a portékájukra van kereslet. Ezt az egyszerű összefüggést úgy tudod értelmezni?

2017. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
50%

Van hogy a saját fiammal alkalom adtán (25 éves) elszívunk egy füves cigit,na és akkor mivan?!

Kérdésre: a jövőd érdekeljen ne a szüleid véleménye. Mindenkinek van múltja.

2017. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
39%
" Már egy hete megy ez, meg az érzelmi zsarolás, hogy válasszak, vagy a vőlegényem, vagy a családom. " - egyértelműen a páromat választanám, zsaroló mellé SOSE állunk. (vicces, ahogy pont egy jelen idejű zsaroló kritizál egy valamikori dílert...)
2017. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
89%
Te semmit nem tehetsz. Anyudnak bármit magyarázhatsz, nem fog a véleménye változni. Egy lehetőséget látok. A f@$zid szembenéz a múltjával, figyelembe veszi hogy neked fontos a béke a családoddal,vesz egy qrva nagy levegőt és leül anyáddal beszélni. Elmondja hogy s mint mentek a dolgok mikor még árult, miért csinálta, miért hagyta abba, mit érzett mikor találkozott veled, mik a tervei a jövőre nézve és hogy miért nem fog visszatérni ehhez az életmódhoz. Hátha változik a véleménye. Bár sok esélyt nem látok de egy próbát mindenképpen megér.
2017. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
28%
Hol terjesztette a mannát? Gondold el, te leszel a mankója...remélem nem hazahoztad...
2017. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
43%
Dobd azt a bűnözőt minél hamarabb. Drogossal sose!
2017. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
34%
Aha, most lehet nyugi van de mi lesz néhány hónap, év múlva? A drogosok világa elég kemény. Bármikor feltűnhet valaki a múltból magával rántva téged is. Az ilyen utolsó pitiáner bűnözőknek az életfogytiglan is kevés lenne a börtönben. De ha szeretnél úgy élni hogy fogalmad sincs a jövőről tőlem legyen. Nem én fogok egy lecsúszott bűnözővel élni.
2017. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
66%

"Az ilyen utolsó pitiáner bűnözőknek az életfogytiglan is kevés lenne a börtönben." - na ilyen az, amikor valaki nagyot akar szólni... csak nem tudja, mit beszél.

"pitiáner" szinonimái: apró-cseprő, jelentéktelen, lényegtelen, mellékes, piti, bagatell, apró, piszlicsáré, csip-csup, kisstílű.

2017. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!