Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták, hogy...

A szüleim megtudták, hogy díler volt a vőlegényem és most cirkusz van otthon. Mit tehetnék, hogy lenyugodjon mindenki?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt, már teljesen nyugodt életet él, nem is nagyon jár bulizni. Tudtam erről akkor is, de engem ezek a dolgok sosem érdekeltek, nem próbáltam ki semmit.

Múlt héten volt az eljegyzési vacsoránk és ott a mostohatestvérem irigységből megjegyezte anyának, hogy nem gondolta, hogy egy drogdíler egyszer majd nyugodt életet fog élni és visszavesz a tempóból...


Anya most ki van borulva, hogy azonnal szakítsak vele, költözzek el tőle és soha többet ne álljak vele szóba.

Nem érti, hogy az az élet már a múlté (nem is abban az országban él már), nem tartja a kapcsolatot a régi 'barátaival'. Már egy hete megy ez, meg az érzelmi zsarolás, hogy válasszak, vagy a vőlegényem, vagy a családom. Mert hogy ő sosem fog velem többet beszélni, hogy együtt maradunk.


2017. aug. 18. 17:45
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
72%
Loptam csaltam, hazudtam, betörtem, sikkasztottam, drogoztam mint az állat, később el is itéltek. Ma két csodaszép gyerekem és tisztességes vállalkozásom van. A parommal őszinte voltam, ő mindenről tudott. Miután élesebbe vált a kapcsolatunk, mindent elmondtam neki. Ő így fogadott el, sose érdekelt, hogy mit mond más.
2017. nov. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, miért ilyen rossz a megítélése a dílereknek, mondjuk az esetek többségében tényleg lenyúlják az embert, de ismerek mind emberileg, mind üzletileg rendes dílert, csak sajnos kevés van belőlük. Azért az sem mindegy, hogy mit árult, teljesen más kategória például a fű meg a heroin, meg hogy fogyasztotta-e ezeket. Én például simán kereskednék kokainnal, viszont az életben nem próbálnám ki. Meg a fűn kívül semmit. Mondjuk elég érdekes díler lennék, mert engem nem a pénz érdekelne, úgyse nagyon lehet megélni ebből, hacsak nem kilókban mér az ember, hanem az, hogyha valaki akar valamit, az tényleg megkapja, ne az 1/3-át annak, amit kért, meg ne valami felütött szart. Aztán mindenki eldönthetné, hogy él-e vele, vagy nem. De aki úgy dönt, hogy fogyasztani akar, az ne miattam haljon meg, mert szar az anyag. Ha rajtam múlna, akkor ilyen korrekten működne ez a biznisz, de ez sosem erről szólt, ezért nem is nagyon jó belefolyni. Én nem tartom magam drogosnak, bár valaki szerint az vagyok, amiért havi 3-4-szer betépek. Szerintem nem az határozza meg egy ember személyiségét, hogy milyen dolgokat csinál. Sokaknak a dílerkedés például egy ugyanolyan foglalkozás, mint az ügyvéd, a fodrász, stb. Ha bízol a párodban, akkor válaszd őt, aztán úgyis kiderül, hogy jól döntöttél-e.
2018. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!