Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták, hogy...

A szüleim megtudták, hogy díler volt a vőlegényem és most cirkusz van otthon. Mit tehetnék, hogy lenyugodjon mindenki?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt, már teljesen nyugodt életet él, nem is nagyon jár bulizni. Tudtam erről akkor is, de engem ezek a dolgok sosem érdekeltek, nem próbáltam ki semmit.

Múlt héten volt az eljegyzési vacsoránk és ott a mostohatestvérem irigységből megjegyezte anyának, hogy nem gondolta, hogy egy drogdíler egyszer majd nyugodt életet fog élni és visszavesz a tempóból...


Anya most ki van borulva, hogy azonnal szakítsak vele, költözzek el tőle és soha többet ne álljak vele szóba.

Nem érti, hogy az az élet már a múlté (nem is abban az országban él már), nem tartja a kapcsolatot a régi 'barátaival'. Már egy hete megy ez, meg az érzelmi zsarolás, hogy válasszak, vagy a vőlegényem, vagy a családom. Mert hogy ő sosem fog velem többet beszélni, hogy együtt maradunk.


2017. aug. 18. 17:45
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
58%
En sem tudnam megemeszteni hogy a lanyom annyira igenytelen lett hogy egy drogossal allt ossze, es meg hozza is menne felesegul...
2017. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
43%
Én meg azt nem tudnám megemészteni, hogy az anyám egy utolsó érzelmi zsaroló
2017. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
38%
"Én meg azt nem tudnám megemészteni, hogy az anyám egy utolsó érzelmi zsaroló" - tökéletesen egyetértek!
2017. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
61%
Az anyukanak minden joga megvan hogy ne fogadja el a pasit.
2017. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
39%
#34, az lehet - csak hát az ember párját nem a szüleinek kell elfogadnia, hanem saját magának, nem az anyucinak kell megfelelnie, hanem a Kérdezőnek.
2017. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
51%
Az anyjának viszont nem kötelező a gyerekével kapcsolatot tartani. Ki is tagadhatja.
2017. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
39%

"Az anyjának viszont nem kötelező a gyerekével kapcsolatot tartani."

Valóban, bár szerintem nem igazán túlzott veszteség megszabadulni egy zsarolótól.

"Ki is tagadhatja."

Mert nem tetszik neki a párja? Miből gondolod, hogy a kedves szülőknek bármiféle jogosítványa van beleugatni a gyermekük párválasztásába?

2017. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
34%
A párom mellett döntenék. Anyám meg majd megbékél...
2017. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom az anyukának sem mindegy hogy egy drogos bűnöző lehet a lányukból. De a kérdezőnek ezek szerint ez az élet is tökéletesen megfelel.
2017. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
29%
Más okból is ki lehet tagadni. Vagy meg akarod mondani a szülőnek, hogy "csak akkor tagadhatod ki, ha azt mondom"?
2017. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!