Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták, hogy...

A szüleim megtudták, hogy díler volt a vőlegényem és most cirkusz van otthon. Mit tehetnék, hogy lenyugodjon mindenki?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt, már teljesen nyugodt életet él, nem is nagyon jár bulizni. Tudtam erről akkor is, de engem ezek a dolgok sosem érdekeltek, nem próbáltam ki semmit.

Múlt héten volt az eljegyzési vacsoránk és ott a mostohatestvérem irigységből megjegyezte anyának, hogy nem gondolta, hogy egy drogdíler egyszer majd nyugodt életet fog élni és visszavesz a tempóból...


Anya most ki van borulva, hogy azonnal szakítsak vele, költözzek el tőle és soha többet ne álljak vele szóba.

Nem érti, hogy az az élet már a múlté (nem is abban az országban él már), nem tartja a kapcsolatot a régi 'barátaival'. Már egy hete megy ez, meg az érzelmi zsarolás, hogy válasszak, vagy a vőlegényem, vagy a családom. Mert hogy ő sosem fog velem többet beszélni, hogy együtt maradunk.


2017. aug. 18. 17:45
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
77%

"Kemény döntés, neked kell meghoznod."


"De pont ezt szeretném elkerülni."


Hát ez nem fog menni, az fix. :D

2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
73%

Mióta ismered a pasit?

A drogdíler az esetek 99%-ban fogyasztó is, nagyjából azért lesznek dílerek, hogy a saját fogyasztásukat finanszírozni tudják, ami nem olcsó mulatság.

Vannak akik tudnak szakítani a droggal, de a többség egy idő után visszaesik.

Anyád okkal van kiborulva, te is ki leszel, ha a gyereked választottjáról gázos dolgok fognak kiderülni.

Ez egy szülőtől teljesen természetes reakció.

Én is azt mondom, hogy a pasid üljön le anyáddal beszélni, te meg azért ne kapkodd el az esküvőt, a gyerekvállalást meg pláne ne, aztán majd meglátod ...

2017. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, a helyzet nehézségét az adja, hogy te azt szeretnéd, hogy a kecske is jól lakjon, meg a káposzta is megmaradjon, na és ez az, ami ritkán jön össze. Nem esélytelen teljesen, de kevés rá a sansz.

Mondjuk engem állítana anyám választás elé, hogy vagy ő vagy a párom, simán átmenne ufóba Budapest egén... a párom az, akit én választottam szabad döntésemből, a szülőmet a sors dobta.

(Mondjuk más lenne a helyzet, ha te se tudtál volna a dologról, de tudtál, és mellette maradtál... szóval te már döntöttél)

2017. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a sok hülye választ. Mégis milyen díler volt a pasid? Olyan aki kétsuer vitt a barátainak fél gramm füvet, vagy olyan, aki az iskola előtt nyalatja a 10 évesekkel az lsd bélyeget? Nagyon nem mindegy. Egyébként bármit is csinált simán ki lehet belőle szállni, nem úgy van, mint az akciófilmeken. Azt meg neked kell eldönteni, hogy morálisan mi elfogadható számodra és nem anyádnak.
2017. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
26%
Abba még belegondolni is rossz ha esetleg szaporodni is szeretne ez a drága úriember....*gyerek a suliban: csípni fogod a faterom igazi díler, csak most épp a sitten ül mert elkapták a korábbi ügyeiért. Taps taps neked kérdező ha kérdés hogy dobd e vagy se.
2017. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
84%
Külfülfön űzte az üzletet évekkel ezelőtt, de azért a biztonság kedvéért a mostohatesód orrára kötöttétek a hétpecsétes titkot? Fura...
2017. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
96%
Csak abban az esetben maradj vele, ha tényleg tudod, hogy lezárta a múltját.
2017. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes. Ezt a fajta mókát a törvény börtön büntetéssel jutalmazza. Hogy hogy megúszta a kedves vőlegény? Nem stimmel itt valami.
2017. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
73%

A mostohatestvéred elég nagy gyökér,ilyet így benyögni az eljegyzésen vagy min:D


Nagyszerű volt az időzítés,mondhatom.

2017. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk ízlések és pofonok, én az önjelölt Drakon arkhonokat tűrném nehezen a családomban...
2017. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!