Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként hány naponta hívnád...

Anyaként hány naponta hívnád fel a 8 és 12 éves lány gyermekeidet?

Figyelt kérdés
A gyerekeimmel (előző házasságomból) és az új feleségemmel elmentünk nyaralni 2 hétre az édesanyjuk (akivel egyébként együtt élnek) ez alatt az idő alatt egyszer sem hívta fel őket (A nagyobbik gyermeknek saját telefonja is van)... Mi a véleményetek?

2017. aug. 18. 23:53
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
78%
"a gyerekek várták a hívását" A telefon nem csak egy irányba működik. Ha meg telefonálgatna a nő, akkor az lenne a baj hogy be akar kavarni az apukával közös időbe.
2017. aug. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én ha vele vannak 3-4 naponta felhívom őket, hogy mi van velük. Nem azért, hogy nincs-e bajuk. Hanem mert igénylik, hogy hallják a hangom. Én azt gondolom, hogy a 12 éves már elég nagy, de a 8 éves még kicsi hozzá, hogy két hétig rá se csörögjenek...
2017. aug. 19. 06:19
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukánál rákérdeztél hogy miért nem kereste öket..?
2017. aug. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer sem. Miért hívnám őket? Az apjukkal vannak, tehát biztonságban. Nem zavarnam őket. Gondolom te se hivogatod őket nonstop amikor nincsenek veled. Agyverzest is kapnék tőle. Ha valami van, majd hívnak a gyerekek. Nem kellene a világon mindenbe bele kötni csak azért, mert elvaltataok
2017. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező! Kétszínű ember vagy, de ezt te is tudod magadról. Azt nem tudtad mondani a lányoknak, hogy itt a telefonod, hívják fel anyát nyugodtan, ehelyett mérgezted őket rendesen a két hét alatt. Én sem hívom soha a lányom nyaralás alatt, mert bőven van neki programja, majd ő hív, ha tud. Szemét ember vagy.

A másik meg, ők anyával vannak állandóan, te meg csak három naponta hívod fel őket?? Milyen apa az ilyen? Ha velük laknál, akkor is csak három naponta akarnál velük beszélni pár percre? Na ezért nézik le az apákat, mert nagyon sokan ilyen aljasok vagytok.

2017. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
76%
Az a véleményem, hogy aki kötözködni akar, az tud is. Ha felhívta volna, most az lenne a bajod, miért zavar, bizalmatlan, stb.
2017. aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os te megkeseredett beteg ember vagy. A lányaim közös felügyelet mellett az anyukkal laknak, de minden másnap velem vannak, csak az anyjuknál alszanak.

A nyáron szinte csak velem nyaraltak, holott havi 100000Ft "gyerektartást" fizetek pedig nem kellene, mert a bírónő a közös felügyelet miatt közös teherviselést írt elő, ami max a fele költséget tenné ki.

Miután mindig én nyomom a gyerekek kezébe a telefont, hogy hívjátok anyátokat fel, legutóbb nem tettem meg, kíváncsi voltam, hogy Ő megteszi e. Nem tette....

De a végén mikor a most hétvégére leadtam Őket megint én voltam a szemét....

2017. aug. 19. 07:32
 18/55 anonim ***** válasza:
86%
Kerdezo, figyelj rá, hogy mit kamuzol össze, mert belekeverdsz a saját kitalacioidba. Előbb azt írod, ha az anyanal vannak, 3-4 naponta felhívás őket, aztán meg azt, hogy minden másnap nálad vannak. Érdekes. Olyan meg, hogy "közös teherviseles" nincs. A közös felügyeleti jog nem ezt jelenti, csupán annyit, hogy azonos jogok van minden döntésben. Megosztott felügyelet létezik még, ilyenkor nincs tartasdijat, mert a gyerekek azonos időt töltenek mindkét szulonel.
2017. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
83%

Pedig a 16-os jól mondja. Mit szidod itt a nőt miért nem vele beszéled meg?


A kérdésedre válaszolva pedig, ha elmegyek nyaralni, és hiányzik anyám, akkor felhívom. Ha pedig nem hív, nem sértődök meg, mert egyértelmű, hogy tapintatból, figyelmességből nem hív (esetedben is). Ha meg telefonálgatott volna, most azért szidnád.

2017. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő válaszokat én azt gondolom, hogy az a szülő, aki 2 hétig nem kíváncsi arra, hogy a gyereke él-e hal-e, arra, hogy épségben megérkeztek-e az 1000km-re lévő nyaralóhelyre nem kérdezi meg, hogy jól vannak-e... És mikor hazaértek sem hívják fel őket, akkor beszélnek velük mikor 3 nap múlva hazakerülnek, még egy SMS-t vagy Viber üzenetet nem dobnak rá a gyerekükre igenis rossz szülők.

Különösen ha 10 év alatti gyerekekről van szó....

Mellesleg vicces, hogy a volt feleségem azt mondja a közös ismerősöknek, hogy most beszélt a gyerekekkel és nagyon jól vannak és azt főz nekik amit rendeltek, mikor hazaértek, közben meg fel sem vette a kagylót...

2017. aug. 19. 07:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!