Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként hány naponta hívnád...

Anyaként hány naponta hívnád fel a 8 és 12 éves lány gyermekeidet?

Figyelt kérdés
A gyerekeimmel (előző házasságomból) és az új feleségemmel elmentünk nyaralni 2 hétre az édesanyjuk (akivel egyébként együtt élnek) ez alatt az idő alatt egyszer sem hívta fel őket (A nagyobbik gyermeknek saját telefonja is van)... Mi a véleményetek?

2017. aug. 18. 23:53
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Mer' oszt ugyan régen mikor se vezetékes semmi nem volt akkor hogy beszéltek a szülők a gyerekeikkel? Leginkább sehogy. Elmentem táborba 3 hétre, kibírtam anyám nélkül.
2018. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
Egyszerse, inkább elmennék dolgozni.
2018. júl. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ha van telefonja minek hivna fel? Majd felhivja a gyerek ha akarja. Engem apam allandoan hivogatott meg egyetemista koromban is, rohadtul idegesito volt.
2018. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Persze ha meg hivna akkor az lenne a baj, hogy "nem bizik az apaban hogy tud vigyazni a gyerekre".


Egyebkent nincs se azzal baj aki naponta hiv, se azzal aki havonta. Akkor van baj, ha az egyik felnek joval gyakoribb beszelgetesre van igenye mint a masiknak, es ezt az igenyt a masikra erolteti. Tehat aki naponta hivogat pedig akit hiv annak boven eleg lenne ritkabban, az idegesit.

2018. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Ingroo ***** válasza:
Teljes mertekben megbizik benned.plusz lehet,hogy neki is jol jon egy kis kikapcsolodas hisz napi 24 oraban ketgyerekes anyuka most ezt az evi ket hetet magara dordototta
2018. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!